BakeryToken Nedir ? 1 BAKE Token Kaç TL ?

bake token .

Eylül 2020’de piyasaya sürülen BakeryToken , BakerySwap ekosisteminin bir parçasıdır. Likidite sağlayıcıları, BakerySwap’ın işlem ücretlerinden bir pay almak ve BakerySwap’ın yönetim sürecinin bir parçası olarak oylamaya katılmak için kullanılabilecek BAKE jetonları ile ödüllendirilir. Peki tam olarak BakeryToken Nedir ? 1 BAKE Token Kaç TL ? BAKE Token Nedir ? BAKE Token Nasıl Alınır ? BakeryToken Toplam Arz ! 

BakeryToken Nedir ?

Eylül 2020’de piyasaya sürülen BakeryToken , BakerySwap ekosisteminin bir parçasıdır. Likidite sağlayıcıları, BakerySwap’ın işlem ücretlerinden bir pay almak ve BakerySwap’ın yönetim sürecinin bir parçası olarak oylamaya katılmak için kullanılabilecek BAKE jetonları ile ödüllendirilir.  BakerySwap, Uniswap’in bir sonraki yinelemesi olarak kendini gösteriyor. Uniswap‘in daha hızlı, daha ucuz ve daha lezzetli bir versiyonu olmayı hedeflemektedir.

BakerySwap, Binance Smart Chain’e ( BSC ) dayanan merkezi olmayan otomatikleştirilmiş bir piyasa oluşturma protokolüdür . BAKE belirteci, platformdaki yerel bir BEP-20 yönetişim belirtecidir. BAKE ödülleri, başlangıçta BUSD, ETH, BTC, DOT, LINK ve BAKE ve BNB gibi farklı oranlarda çeşitli likidite havuzlarına sunulmaktadır. BakerySwap, tüm işlemler için %0,30’luk bir ücret sunar; bunun %0,25’i Likidite Sağlayıcılarına (LP’ler) gidecek ve kalan %0,05, BAKE tokenlarına dönüştürülecek ve ödül olarak BAKE sahiplerine verilecektir.

bake coin nedir

BAKE Token Nedir ?

Bakeryswap’in yerel tokenı, varlık çiftlerine likidite sağlayarak ve likidite havuzu tokenlarını stake ederek veya BAKE’in kendisini stake ederek kazanılan BakeryToken veya BAKE olarak adlandırılmaktadır. DeFi ve NFT‘lerde oyunlaştırma, kullanıcıların ilgisini çekmek ve onları dahil etmek için anahtardır. BakerySwap, BAKE görevlerini tamamlamak için çekilişler ve ödüller yaratacaktır.

BAKE, ilginç bir deneyim girişini ve Ethereum ağındaki yüksek ücretler nedeniyle dışarıda bırakılan kullanıcıları dahil etme girişimini işaret ediyor. Perakendeci kullanıcılar, düşük bir maliyet ve hızlı işlem işlemiyle, cüzdanlarını ücret karşılığında takas etmeden varlık takas ve NFT para basma işlevlerini deneyebilmektedirler.

Bake Coin platformu olan BakerySwap’ın pek çok avantajı ve özelliği bulunmaktadır.

  • BakerySwap‘in öne çıkan bir özelliği de NFT marketi barındırmasıdır. Yani borsa üzerinde NFT alım satım işlemi de yapabilirsiniz.
  • BakerySwap Launchpad’i kullanarak, ağ üzerindeki diğer uygulamaları da deneyimleme fırsatına sahip olursunuz. BakerySwap Launchpad, Binance Launchpad ile karıştırılmamalıdır. Zira birisinde NFT tokenları, Binance’in platformunda ise standart kripto para birimleri yer alır.
  • NFT içeriği olan Battle Pets de oldukça ilgi çekici bir oyundur ve denenmesi sıklıkla önerilir.

1 BAKE Token Kaç TL ?

BakeryToken Toplam Arz !

BakeryToken Toplam Arz  : 289.770.793 Bake ‘ dir.

Önerilen Makaleler

BAKE Token Nasıl Alınır ? BAKE Token Nereden Alınır ?

BakeryToken almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. BakeryToken  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz.Power ledger Nedir ? POWR Coin Kaç TL ? Power ledger Toplam Arz ! POWR Coin Nasıl Alınır ? POWR Coin Nereden Alınır ? POWR Coin Nedir ?

  • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
  • BAKE Token alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.