Binance Lazio Fan Tokeni Ön Satışa Çıkarıyor ! LAZIO Token !

lazıo token

Lazio Taraftar Simgesi (LAZIO), tüm SS Lazio destekçileri için hayran deneyiminde devrim yaratmak üzere tasarlanmış yerel bir BEP-20 yardımcı program simgesidir. LAZIO Token, taraftarların kulüple çeşitli şekillerde etkileşim kurmasını sağlar. Kullanıcılar özel oy hakları aracılığıyla kulüp kararlarını etkileyebilir, dijital koleksiyonlara ve NFT’lere erişebilir ve özel hayran ödülleri ve gerçek yaşam deneyimleriyle bağlantılı oyunlaştırma özelliklerinin keyfini çıkarabilir. Lazio Fan Token Nedir , Nasıl Alınır ? LAZIO Token Nedir , Nasıl Alınır ?

Lazio Fan Token Nedir ?

Lazio Spor Kulübü tam adı ile Società Sportiva Lazio, 9 Ocak 1900’de İtalyan Ordusu mensupları tarafından kurulmuş bir Roma kulübüdür. Mavi-beyaz renklere sahip kulübün simgesi kartal, takma isimleri ise “Biancocelesti”dir. Lazio spor kulübü , Binance borsasıyla anlaşarak , kripto para piyasasına giriş yaptı . LAZIO Token, Lazio hayranlarını daha geniş erişilebilirlik, daha fazla işlevsellik ve daha düşük işlem maliyetleri ile güçlendiren Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerinde oluşturulur ve yayınlanır. BSC, Binance Chain’e (BC) paralel olarak çalışmak üzere geliştirilmiş bir Proof-of-Otority (PoSA) ana zinciridir ve buna dayalı olarak büyük miktarda token ekosistemini destekler. BSC, akıllı sözleşme işlevselliğine ve Ethereum Sanal Makinesi (EVM) aracılığıyla zengin Ethereum ekosistemiyle uyumluluğa sahiptir. LAZIO Token sahipleri, Lazio işlerine ilişkin oylama oturumları, sadakat aboneliği, hayran mağazası entegrasyonu ve NFT toplama dahil olmak üzere aşağıdaki özellikleri gerçekleştirmek için tokenlerini kullanır.

LAZIO Token Nedir ?

Binance Ekosisteminin bir entegrasyonu olan Lazio Fan tokeni , token sahiplerine Binance Fan Token, Binance NFT, Binance Charity, Binance Pay ve ek hizmetler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Binance özelliklerinin entegrasyonunu sağlayabilir.Lazio hayranları, LAZIO token ile seslerini duyurabilir: Lazio Token’a sahip olan kullanıcılar, bir taraftar havuzuyla birlikte, favori takımlarıyla daha güçlü bir bağlantı ve bağlılık hissedecekler. Lazio Takımı, özel oylama anketleri düzenleyerek Lazio Token sahiplerinin kulüp işleriyle ilgili görüşlerini arayacaktır. Yükseltilmiş Hizmet Deneyimi: oylama özelliği dışında, Lazio Token sahipleri yakın gelecekte Sadakat aboneliği, Fan Shop entegrasyonu, NFT koleksiyonu, Bağış, Mini oyun ve daha fazlası dahil olmak üzere daha önce hiç görülmemiş yardımcı programlara sahip olacaklar.
laziop fan token nedir
LAZIO Token Satış Detayları
 • Token Adı: Lazio Taraftar Tokeni (LAZIO)
 • Launchpad Sert Kapak: 4.000.000 USD
 • Kullanıcı Başına Sert Kapak: 20.000 USD (20.000 LAZIO)
 • Toplam Token Arzı: 40.000.000 LAZIO
 • Binance Launchpad’e Tahsis Edilen Toplam Token: 4.000.000 LAZIO (Toplam Token Arzının %10’u)
 • Public Sale Token Fiyatı: 1 LAZIO = 1 USD (BNB cinsinden fiyat, abonelikten önce belirlenecektir)
 • Token Satış Formatı: Abonelik
 • Desteklenen Oturumlar: Yalnızca BNB

Lazio Fan Token Nasıl Alınır ? LAZIO Token Nasıl Alınır ?

Binance, Binance Launchpad – Lazio Fan Token (LAZIO) üzerindeki 22. projesini duyurmaktan heyecan duyuyor . Lazio Fan Token için token satışı , 2021-10-14 00:00 AM’den (UTC) başlayan kullanıcı BNB bakiyelerinin kaydıyla Launchpad abonelik biçimini takip edecek .
Binance, 2021-10-14 00:00 AM (UTC) ile 2021-10-21 00:00 AM (UTC) arasında 7 gün boyunca kullanıcı BNB bakiyelerini kaydedecektir. Her kullanıcı için nihai BNB tutma miktarı, daha önce  duyurulan Günlük Ortalama BNB Bakiyesi hesaplaması kullanılarak 7 günün ortalaması olarak belirlenecektir .
Binance Launchpad Satışı Toplam token arzının %10,00’ı
Takım Toplam jeton arzının %15,00’i
Sadakat Aboneliği Toplam token arzının %20,00’si
Kullanıcı Fonu Toplam jeton arzının %35.00’i
Geliştirici Fonu Toplam token arzının %20,00’si
Abonelik Zaman Çizelgesi:
 • Hazırlık Dönemi 2021-10-14 00:00 AM (UTC) – 2021-10-21 00:00 AM (UTC): Bu süre boyunca, kullanıcı BNB bakiyeleri 7 günlük bir süre boyunca her gün için saatlik anlık görüntüler olarak hesaplanacaktır. . Bu 7 gün boyunca nihai ortalama günlük BNB bakiyeniz, daha sonra taahhüt edebileceğiniz maksimum BNB miktarını belirleyecektir.
 • Abonelik Dönemi 2021-10-21 06:00 AM (UTC) – 2021-10-21 10:00 AM (UTC) arası: Abonelik şu anda tüm uygun kullanıcılar için 4 saatlik bir süre için açılacaktır. Kullanıcılar, BNB’lerini taahhüt etmeden önce aynı zamanda Token Satın Alma Sözleşmesini de imzalamalıdır. Lütfen bir kez taahhüt edildiğinde, BNB’nizin kilitleneceğini ve son token dağıtımına kadar transferler, para çekme veya ticaret gibi diğer işlevleri kullanamayacağınızı veya bunlara erişemeyeceğinizi unutmayın.
 • Hesaplama Dönemi 2021-10-21 10:00 AM (UTC) – 2021-10-21 11:00 AM (UTC): Abonelik kapanır ve jeton tahsis hesaplaması başlar.
 • Nihai Token Dağıtımı 2021-10-21 11:00 AM (UTC): Nihai token tahsisiniz hesaplanacak ve karşılık gelen BNB, zaten kilitli BNB miktarınızdan düşülecektir. Düştükten sonra, LAZIO ve BNB jetonlarınızın her ikisi de spot cüzdanınıza aktarılacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.