DigitalBits Nedir ? XDB Coin Kaç TL ?

digitalbits nedir

DigitalBits, tüketici dijital varlıklarına güç sağlamak için kullanılan, kullanımı kolay bir açık kaynaklı blok zinciri olarak tanımlanmaktadır.  DigitalBits aslında bir Stellar çatallanması ve Stellar ağının bir çok yeteneğini bünyesinde barındırmaktadır. Farklı olarak jeton sertifikalandırma servisi ve otomatik algoritmik jeton dağıtımı gibi anahtar özelliklerle farklılaştırılmıştır. Peki tam olarak DigitalBits Nedir ? XDB Coin Nedir ? XDB Coin Kaç TL ? DigitalBits Toplam Arz ! XDB Coin Nasıl Alınır ?

DigitalBits Nedir ?

DigitalBits, tüketici dijital varlıklarına güç sağlamak için kullanılan, kullanımı kolay bir açık kaynaklı blok zinciri olarak tanımlanmaktadır.  DigitalBits aslında bir Stellar çatallanması ve Stellar ağının bir çok yeteneğini bünyesinde barındırmaktadır. Farklı olarak jeton sertifikalandırma servisi ve otomatik algoritmik jeton dağıtımı gibi anahtar özelliklerle farklılaştırılmıştır.

DigitalBits blok zinciri, “markalar için blok zinciri” olarak bilinmektedir. Markalar DigitalBits ağından yararlanabilir ve doğrudan tüketici uygulamalarına bağlanabilir. Herkes DigitalBits kullanarak dijital varlığını başlatabilir ve bu varlığı bir uygulama mağazasında bulunabilecek normal bir uygulamaya bağlayabilir. Bu tür varlıklar, markalı dijital varlıklar olarak bilinir ve dijital para birimi, sabit para veya değiştirilemez token (NFT) şeklinde olabilir. Markalı dijital varlıklar, tüketicilerin her gün harcayabilecekleri yüksek düzeyde tüketici katılımı, pazar istihbaratı ve genel değeri desteklemek için tasarlanmıştır. Markalı dijital varlığa örnek olarak bir perakende markası için sadakat puanları, hediye kartları, mağaza kredisi ve daha fazlası verilebilir.

Ana akım kripto benimsemeye odaklanan DigitalBits, tüketici markaları ve uygulamaları ile bütünleşerek gerçek bir dünya sorununu çözmeyi amaçlamaktadır. Markalı dijital varlıkları doğrudan tüketiciye yönelik uygulamaya yerleştirerek sorunsuz bir kullanıcı deneyimi yaratmaktadır.

xdb coin nedir

DigitalBits, zincir üstü varlık likiditesi potansiyelini daha da desteklemek için çoklu atlama teknolojisini kullanır. Bu, tüketicilerin daha fazla likiditeye izin vererek mevcut herhangi bir varlığa erişme olanağına sahip olacağı anlamına gelmektedir. Örnek verecek olursak ;  Çoklu atlama, bir kullanıcının kahve puanlarını havayolu puanlarıyla sorunsuz bir şekilde takas etmesine imkan tanımaktadır.

Çoklu atlama, doğrudan bir pazarın yokluğunda, işlemlerin 6 ara atlama noktasına kadar tamamlanmasını sağlar. Bu, böyle bir durumda ekosistemdeki diğer tüm sipariş eşleşmelerini birleştirir ve sonuçta ilk ticareti tatmin eder.

XDB Coin Nedir ?

XDP Coin, blockchain teknolojisinin işletmeler tarafından benimsenmesini sağlamak için oluşturulmuş, açık kaynaklı bir projedir.

XDB jetonunun üç ana hedef vardır. Söz konusu hedefleri sıralamak gerekirse :

 1. Koruyucu güvenlik özelliği: DigitalBits blok zincirindeki her bir hesabın özgünlüğünü sağlaması ve gönderme fonksiyonunu aktif edebilmesi için en az 10 XDM hesabında tutması ve kilitlemesi gerekmektedir. Ek olarak, her bir işlem için 100 nibs veya 0.00001 XDB kadar cüzi bir işlem ücreti kesilir. Bu da şüpheli işlemleri engellemek için gereklidir.
 2. Doğal olmayan jetonlar arasında işlem yapabilme: XDB, büyük bir doğrudan pazara sahip olmayan dijital varlık çiftleri arasındaki işlemleri kolaylaştırmak için bir köprü görevi görebilir.
 3. Hızlı ve düşük maliyetli ödemeler ve havale için kaldıraç

xdb coin kaç tl

DigitalBits’in yarattığı  protocol mevcut müşteri uygulamalarıyla mükemmel bir entegrasyon sağlayabilmektedir ,  onları blok zinciri teknolojisine taşıyabilir. Böylelikle DigitalBits blok zinciri teknolojisinin yeteneklerini uygulamalara kazandırıp, kullanıcı deneyimlerini arttırken, kripto para ekosistemine de yeni varlıklar kazandırıyor.

 • Hazır: Yüksek verimli transferler ve zincir üzerinde takas desteğine sahip halihazırda geliştirilmiş blok zinciri protokü.
 • Akıcı: Doğrudan pazar bulunmasa bile belirteçlere daha yüksek likidite sağlanmasına yardımcı olmak için varlıkların çok atlamalı transferi.
 • Entegrasyona Hazır: Mevcut müşteri uygulamalarıyla entegrasyon sayesinde kripto para ekosistemine yeni kullanıcılar kazandırır.

XDB Coin Kaç TL ?

 

DigitalBits Toplam Arz !

DigitalBits Toplam Arz : 1.500.000.000 XDB ‘ dir.

 

Önerilen Makaleler

XDB Coin Nasıl Alınır ? XDB Coin Nereden Alınır ?

DigitalBits almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. DigitalBits  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. DigitalBits Nedir ? XDB Coin Nedir ? XDB Coin Kaç TL ? DigitalBits Toplam Arz ! XDB Coin Nasıl Alınır ?

 • XDB Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
 • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.