Youcash Nedir ? YOUC Token Nereden Alınır ?

youcash nedir

YOUengine, markaları ve işletmeleri dünya çapındaki kullanıcılara bağlayan blok zinciri tabanlı, merkezi olmayan ve tokenize edilmiş bir reklam platformudur. YOUengine, Michael Muenzing ve Konstantin Chernov tarafından kurumuştur. Peki tam olarak yOUcash Nedir ? YOUC Token Nereden Alınır ? YOUC Token Nasıl Alınır ? YOUC Token Nedir ? yOUcash Toplam Arz ! 

Youcash Nedir ?

YOUengine, markaları ve işletmeleri dünya çapındaki kullanıcılara bağlayan blok zinciri tabanlı, merkezi olmayan ve tokenize edilmiş bir reklam platformudur. AR destekli oyun YOUgo, yeni sosyal medya platformu YOUsocial ve türünün tek örneği dijital YOUwallet’tan oluşuyor. YOUgo’dan toplanan jetonları depolar ve kullanıcının jetonları herhangi bir fiat para birimine zahmetsizce değiştirmesine izin veren bir borsaya bağlanır. İkinci olarak, kullanıcının fonları veya jetonları arkadaşlarına, ailesine veya geçerli bir e-posta adresi olan herkese transfer etmesine izin verir. Son olarak, YOUgo oyununda ele geçirilebilecek kripto koleksiyonlarını saklayabilir ve takas edebilir.

youc token nedir

YOUC Token Nedir ?

Youcash ,  bir ERC20 tokenidir. Reklam verenlerden elde edilen geliri, bu reklamı izleyen kullanıcılarla daha hızlı paylaşmak için üretilmiştir. YOUengine, reklam verenlerin gerçek zamanlı hedefleme ve dünya çapında herkese ulaşabilecek bir ağ sayesinde ürünlerini tanıtabilmesine olanak sağlar.

YOUengine, kullanıcıların bilgilerini merkezi veri sunucularında tutmadığını iddia etmektedir. Tüm kullanıcıların verileri yalnızca kullanıcıların akıllı telefonlarında saklanır ve şifrelenir. Konuya istianden Resmi web sitesinin yaptığı açıklama şu şekildedir :

‘Verilerin yalnızca bir kişiye, yani size ait olduğuna kesinlikle inanıyoruz. Ne biz ne de reklamcılardan herhangi biri kişisel verilerinize erişemez. Tüm kişisel bilgiler yalnızca kişisel cihazınıza kaydedilecek ve saklanmayacak veya toplanmayacaktır. ‘

Peki YOUapp içinde neler vardır ?

  • YOUwatch: Kullanıcıların reklam izlediği ve karşılığında hızlı bir şekilde para kazandığı yerdir.
  • YOUsocial: Kullanıcıların sosyal oldukça para aldıkları yerdir ve henüz uygulama yapım aşamasında olduğu için yorumsuz kalan bir kısım.
  • YOUgo: Kullanıcıların yürüdükçe para kazandıkları kısım. Yukarıdaki drop anlatımının hayat bulacağı kısım aynı zamanda.
  • YOUwallet: Kullanıcıların kazançlarını, kripto paralarını saklayıp, harcayabilecekleri bir cüzdan.

youc token nasıl alınır

yOUcash Toplam Arz !

yOUcash Toplam Arz : 11.000.000.000  YOUC ‘dur.

Önerilen Makaleler

YOUC Token Nereden Alınır ? YOUC Token Nasıl Alınır ?

yOUcash almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. yOUcash  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman şuan BitForex ve Latoken Borsasında yer aldığını görebilirsiniz. yOUcash Nedir ? YOUC Token Nereden Alınır ? YOUC Token Nasıl Alınır ? YOUC Token Nedir ? yOUcash Toplam Arz ! 

  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.