En İyi Kripto Para Borsaları ! Kripto Borsaları Neler ?

en iyi kripto borsaları neler
Abone Ol 

Kripto Para ticaretlerinden en dikkat edilmesi gereken unsurlardan biride işlem yapacağınız borsalardır . Piyasada , 300 ‘ün üzerinde Kripto Para borsası bulunmaktadır. 300 borsanın hepsinin de güvenilir , manipülasyon içermediğini söylemek büyük bir hata olabilir . Hatta piyasada yer alan bazı borsalarının kapanıp kapanmayacağından bile emin olamayabilirsiniz . Bu yüzden Kripto Para ticaret işlemlerinden en güvenilir , sade ve yüksek işlem hacmine sahip borsalarda işlem yapmanızı tavsiye ederiz. İşte , En İyi Kripto Para Borsaları ! Kripto Borsaları Neler ? Binance , Gate io , Okex !

En İyi Kripto Para Borsaları !

Kripto Para borsalarında , donmalar ,  aşırı fiyatlanmalar sonrası kilitlenme hatta uygulamaların devre dışı kaldığına şahit olmuş yada duymuşsunuzdur. Bu tarz durumlarda genellikle , ne kadar kullanıcıyı koruma amaçlı yapıldığını belirtilse de olay , bizzat borsanın kar marjını düşünmekten ibaret. Bu tarz durumları , hataları yaşamamak için , piyasada yer alan en iyi Kripto Para borsalarında işlem yapmanız sizi ve yatırımınızı ciddi manada koruyacaktır . İşte en iyi kripto para borsaları ;

binance %20 referans kodu

Binance Kripto Para Borsası

Binance , hızla gelişen değişen teknolojinin geleceğe istikamet vermek adına 2017 yılında Changpeng Zhao ( CZ ) tarafınca kurulmuştur . Günlük yaklaşık muamele hacmi , 2 Milyar Doların üzerindedir. Ayrıca saniye başı meydana getirilen muamele sayısı yaklaşık ,1.400.000 dir. Binance borsasını eşi olmayan kılan şey ise . Borsanın öteki borsalar benzer biçimde manipülasyon yapmaması , fiyat kıymet doğrultusunda reel sayıları sunması , herhangi bir yoğunlukta sunucunun çökmemesi veya hata vermemesidir. Ayrıca şu anda piyasanın en yüksek hacmine sahip ve en güvenilir Kripto Borsasıdır. Kripto para ve Alt Coin alım – satım işlemi , vadeli kripto işlemler , marjin , stake veya kazma benzer biçimde işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.  Bilgi Kripto okurlarına özel Binance’den %20 komisyon indirimi kazanmak için Burayı Tıklayın !

en iyi kripto para borsaları

Gate io Kripto Para Borsası

Gate io 2013 yılında Çin’de kurulan en eski ve en büyük kripto para borsalarından biridir . Yaklaşık 1000 ‘e yakın Kripto Para borsası içinden ilk 10 sırada yer almaktadır.  Çin’de kurulan borsa 8 yıllık sürede , dünyanın en büyük 10 borsası arasına girmeye başardı . Son 8 yılda Gate.io kullanıcı tabanı hızla artmaktadır. Borsada yaklaşık 5 milyon kullanıcı kaydı bulunmaktadır . Kullanıcılar dünya çapında birçok ülkeden ve bölgeden katılmaktadır . Gate io borsasının yıllık aranma hacmi yaklaşık 10 milyon aramadır. Gateio borsasının en çok  tercih edilmesinin nedenlerinden biri de , yeni çıkacak coinlerin borsada ilk olarak yayınlanmasıdır. Bilgi Kripto okurlarına özel 100$ Gate io bonusu kazanmak için Burayı Tıklayın !

kripto para borsaları neler

OKEx Kripto Para Borsası

Genel merkezi Malta’da olan OKEx Borsası , 2017 yılında kurulmuştur. 2021 itibari ile 1000 ‘in üzerinde çalışan sayısı ile dijital varlık alım satım işlemleri için emniyetli, istikrarlı ve güvenilir bir ortam sağlamaktadır . OKEx, kullanıcıların ve yatırımcıların stratejilerini optimize etmelerine yardımcı olmak için yüzlerce token ve vadeli işlem çifti ile al-sat imkanı sağlar. OKEx borsası , 100’den fazla ülkeye hizmet veren , Global anlamda seçili borsalardan biridir . Borsanın misyonları , gelişmiş teknolojiyi kullanarak web ve mobil uygulama aracılığıyla dijital varlıklar , tokenler , kripto para işlemleri için istikrarlı , emniyetli ve güvenilir bir ortam sağlamaktadır. OKEx borsasının diğer borsalardan ayıran en büyük özellik ise , kullanıcıların  ihtiyaç ve önerilerine göre gelişim göstermesidir. $30 değerinde hediyeler kazanmak için Burayı Tıklayın !

Binance Türkiye Kripto Para Borsası

Binance Türkiye , Dünya’nın en büyük borsası olan , Binance uygulamasının , Türk kullanıcıları için özelleştirilmiş uygulamasıdır. Binance yer alan her caoin , Binance TR uygulamasında yer almamaktadır. Binance TR kullanıcı dostu , sade ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Binance TR ‘de %10 komisyon indirimi kazanmak için Burayı Tıklayın !

Kripto Borsaları Neler

Kripto Borsaları Neler ?

Kripto Para piyasasında 300 ‘den fazla borsa bulunmaktadır. Her geçen gün yeni borsalar eklenmektedir. Piyasada yüksek kazanç vaad eden , yeni çıkan borsalara her zaman temkinli davranmak yatırımınızı korumak adına önemli bir adım olabilir . İşte Kripto Borsaları ;

  1. Binance
  2. Coinabase
  3. FTX
  4. Kraken
  5. KuCoin
  6. Huobi
  7. Gate.io
  8. Bitfinex
  9. Bithump
  10. Binance U.S

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.