Ana SayfaAltcoin HaberleriDock Coin Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini

Dock Coin Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini

spot_img

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’da listeli olan Dock Coin Nedir , Nereden Alınır ? Dock Coin Yorum , Analiz , Grafik , Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025 

Dock Coin Nedir ?

Dock, ” büyük ölçekte doğrulanabilir iddialar üretmek için yüksek performanslı dağıtılmış bir defter” oluşturmayı hedefliyor . Başka bir deyişle, Dock blok zinciri bağlantılı kayıtlar üretir.

Dock ağı içinde dört farklı paydaş vardır: (1) düzenlenecek kayıtlar için emir veren ihraççılar, (2) emri veren kuruluşlar tarafından verildiği gibi uygulayan operatörler, (3) ağdaki işlemleri doğrulayan doğrulayıcılar ve konsensüs bulgusuna katılmak ve (4) yönetişim önerilerine oy veren ve konsensüs bulgusuna katılan seçmenler.

Platform, ERC-20 belirteçleri olarak dolaşan DOCK belirteçleri ile Ethereum blok zincirinde çalışır. Paydaş gruplarından biri olan Dock token sahipleri, Ethereum’dan Dock’un bir Proof of Stake parachain olarak çalışmayı planladığı Polkadot ağına geçmek için bir zincir içi yönetişim sürecinde oy kullandı.

DOCK
Veriler
Dolaşan Arz
748.919.505 DOCK
Toplam Arz
869.619.709 DOCK
Maksimum Arz 
1.000.000.000 DOCK
Çıkış Tarihi
2018
ATH / ATL
$0.2427 / $0.002333

Dock Coin Nereden Alınır ?

Anlık olarak DOCK Coin , dünyanın en büyük kripto para , NFT , Fan Token platformu olan Binance üzerinden satın alabilirsiniz . Eğer hala bir Binance hesabınız yoksa BURADA yer alan bağlantı üzerinden kaydınızı başlatabilirsiniz . Şimdi Binance ‘a katıl , eşsiz ödüller , yarışmalar , etkinlikler , faydalar ve çözümlerden yararlanın !

dock coin analiz

Dock Coin Fiyat ! Dock Coin Kaç TL ?

Dock Coin fiyat bilgisine anlık olarak Bilgi Kripto web sitesi üzerinden erişebilirsiniz . Ayrıca , DOCK Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına  Buradan ulaşabilirsiniz ! 1 DOCK ne kadar ? DOCK Coin Kaç TL ?

[ccpw id=”17535″]

Dock Coin Grafik

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak tüm kripto birimlerin ve coinlerin grafik , fiyat , yorum ve geçmiş verilerine Buradan ulaşabilirsiniz . DOCK Coin canlı grafik !

[ccpw id=”17536″]

Dock Coin Yorum Ve Geleceği

Kripto piyasasında köklü bir geçmişe sahip olan Dock Coin , tüm zamanlar en yüksek fiyatı olan $0.2427 seviyesinden 4 yıl içerisinde 79.55% oranın düşüş yaşamıştır . Fakat ilk çıkış fiyatı olan $0.002333 seviyesinden anlık makale tarihi itibariyle 2027.51% bir yükseliş yakalamıştır .

Fakat kripto paralar her zaman uzun vadede kandırmayabilir . Kripto varlıklar çok değişkendir .

Dünya gündeminde yer alan haberler , ekonomik durumlar , savaş gibi unsurlar kripto varlıkları ciddi etkileyebilir .  Bu durum yüzünden kripto varlıklar için analiz , inceleme , teknik detaylar geçersiz kalabilir . Herhangi bir kripto varlığa yatırım yapmadan önce detaylı bir şekilde araştırmalı ve kararı kendiniz vermelisiniz . Buradaki bilgiler kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir

Dock Coin Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından DOCK Coin için fiyat tahminlerini topladık. Aşağıda yer alan DOCK fiyat tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

Dock Coin Fiyat Tahmini 2022

2022’nin sonu itibariyle, DOCK fiyatı tahminleri ağırlıklı olarak olumlu kalır, bazı analitikler fiyatı 0,062227 $ ‘a kadar vaat ediyorken, PricePrediction.Net, fiyatın yıl sonuna kadar 0.092488 $’ lık fiyat olasılığını bile söyler.

Dock Coin Fiyat Tahmini 2023

WalletInvestor’s, 2023 için Dock fiyat tahminlerinde, kripto paranın fiyatının Aralık ayına kadar 0,07399 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor. Dock’un geleceğini tahmin eden TradingBeast, Dock fiyatının o zamana kadar 0.080148$’a ulaşacağını söyleyerek daha fazla büyüme bekliyor. Aksine, PricePrediction.net, Dock fiyatlarının düşeceğini tahmin etmeye devam ediyor ve 2023’te 0.028011$ civarında fiyat veriyor.

Dock Coin Fiyat Tahmini 2024

2024 için DOCK fiyat tahminleri hala ağırlıklı olarak olumsuz, bazı analistler 0.01057-0.019026 dolar aralığında (PricePrediction.net, WalletInvestor) fiyatlar vaat ederken, TradingBeast farklı bir görüş alıyor ve fiyatın Aralık 2024’te 0.10244 dolara ulaşma olasılığını belirtiyor.

Dock Coin Fiyat Tahmini 2025

WalletInvestor, 2025 Dock fiyat tahmini için yalnızca iyimserliğe sahip ve Dock’u 2025’in sonunda 0,091959 ABD Doları olarak değerlendiriyor. TradingBeast, olumlu bir tahminle aynı fikirde ve aynı dönem için 0,103589 ABD Doları tahmin ediyor. Öte yandan, PricePrediction.net’in ekibi daha karamsar – bu yılın Aralık ayı için Dock fiyat tahminleri sadece 0,037524 dolar.

Yukarıda bahsedilen analizler ve fiyat tahminlerinde de anlaşılacağı gibi, DOCK projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz DOCK fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, DOCK projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz

Diğer Analizler

Dock Coin Analiz

DOCK Coin Teknik Analiz , DOCK kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu DOCK alım-satım derecesini görebilirsiniz. DOCK/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

 

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar