Terra Kurucu Ortağı Do Kwon, Ekosistemi Canlandırmak İçin Öneride Bulundu!

terra Hard Forking

Kwon, Terra’yı hard fork yapmak ve ağın ekosistemini canlandırmak için ayrıntılı bir plan açıkladı. Terra kurucu ortağı Do Kwon, Ekosistemi Canlandırma İçin Öneride Bulundu!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Terra Kurucu Ortağı Do Kwon, Ekosistemi Canlandırmak İçin Öneride Bulundu!

Terra kurucu ortağı Do Kwon, Terra’yı hard fork yapmak ve ağın ekosistemini canlandırmak için ayrıntılı bir plan açıkladı. Bu, algoritmik stablecoin‘ini terk etmeyi ve eski yönetim tokenı LUNA’nın yerini alacak yeni bir kripto para birimi başlatmayı içerecek.

Söz konusu öneri, Kwon‘un geçen hafta yayınlanan ve UST’nin başarısız bir stabilcoin olduğunu ve blok zincirinin yeni bir yeniden başlatmaya ihtiyacı olduğunu kabul ettiği resmi olmayan planının bir devamı.

Bu, büyük ölçüde, son kayıplarının telafisi olarak önceki TeraUSD (UST) ve LUNA sahiplerine 1.000.000.000 yeni LUNA tokenı dağıtma planlarını yansıtıyor.

UST şu anda amaçlanan dolar değerinin onda biri ile işlem görürken, Luna hiperenflasyonun ardından neredeyse sıfıra düştü.

Önerilen Makaleler

Mevcut, devalüe edilmiş LUNA tokenının kodu, LUNC – namı diğer “Luna Classic” – olarak değiştirilirken, eski Terra Zinciri “Terra Classic” olarak adlandırılacaktır.

Kurucu ortak, “$UST sabitlemesinin başarısızlığı, Terra’nın DAO hack anı – küllerden yeniden doğma şansı” diye yazdı.

DAO hack, Ethereum’un gelişiminin başlarında meydana gelen ve zincirde bir hard fork’a yol açan bir başarıydı, şimdi “Ethereum Classic” olarak bilinen daha eski bir blok zincirini geride bıraktı.

Kwon, Terra geliştirici ekosistemini korumanın çok önemli olduğunu vurguladı ve o zamandan beri “Tera UST’den daha yüksek” diye tweet attı. Planlarına göre, yeni LUNA token arzının %5’i “temel geliştiricilere” tahsis edilecek.

Terraform Labs, teklifi Asya saatiyle 18 Mayıs’ta bir yönetim oylamasına sunacak. Öneri, Luna Vakfının yeni ağ içindeki rolünden hiç bahsetmedi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.