Terra Kurucusu Do Kwon, Polisten ‘Acil Koruma’ Talebinde Bulundu

Polisi, Evini Belirsiz Kişinin Ziyaret Ettiğine Dair bir ihbarı araştırıyor. Terra Kurucusu Do Kwon, Polisten 'Acil Koruma' Talebinde Bulundu
Abone Ol 

Güney Kore polisi, Terra’nın evini kimliği belirsiz bir kişinin ziyaret ettiğine dair bir ihbarı araştırıyor. Terra Kurucusu Do Kwon, Polisten ‘Acil Koruma’ Talebinde Bulundu!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Terra Kurucusu Do Kwon, Polisten ‘Acil Koruma’ Talebinde Bulundu

Yerel bir Kore yayını olan Money Today’in bir raporuna göre , Do Kwon‘un eşi, kimliği belirsiz bir kişinin apartman binasına girmesinin ardından acil kişisel koruma talep etti.

Davetsiz misafirin kapıyı çaldığı ve olay yerinden kaçmadan önce Do Kwon’un eşine kocasının evde olup olmadığını sormak için zili çaldığı bildirildi.

Bir dizi LUNA yatırımcısı , Terra ekosisteminin çöküşünden sonra geçen hafta önemli miktarda para kaybetti . LUNA son 24 saat içinde %99,99 düşüşle 0,000042$’a düştü.

Önerilen Makaleler

Polis, Terra kurucusunun evine girdiğinden şüphelenilen kişiyi araştırıyor. Yazma sırasında, davetsiz misafirin bir LUNA veya UST yatırımcısı olup olmadığı bilinmiyordu.

Money Today’e göre bir polis yetkilisi, “Soruşturma yoluyla hangi ek önlemlerin gerekli olduğunu gözden geçirmeyi planlıyoruz” dedi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.