Borsa Hareketleri Bitcoin Birikimini mi Öneriyor?

Kripto piyasası, geçen haftaki kan banyosundan sonra istikrar kazandı ve zincir üstü varlık hareketleri, kurumsal yatırımcıların tekrar bitcoin yüklemeye başladığını gösterebilir. Borsa Hareketleri Bitcoin Birikimini mi Öneriyor?

Kripto piyasası, geçen haftaki kan banyosundan sonra istikrar kazandı ve zincir üstü varlık hareketleri, kurumsal yatırımcıların tekrar bitcoin yüklemeye başladığını gösterebilir. Borsa Hareketleri Bitcoin Birikimini mi Öneriyor?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Borsa Hareketleri Bitcoin Birikimini mi Öneriyor?

Kripto piyasaları, son iki hafta içinde, ayın başından bu yana %25 veya yaklaşık 500 milyar dolar değer kaybı yaşadı. Rota Cuma günü 1,3 trilyon doların biraz altında bir piyasa değeri ile sona erdi, ancak hafta sonu birkaç kripto varlığın da mütevazı kazançlar kaydetmesiyle işler hafifledi.

Keskin piyasa düşüşleri, uzun vadeli kar arayan yatırımcılar için bir giriş noktası sağladıkları için her zaman kötü haber değildir. Cryptoquant CEO’su Ki Young Joo’ya göre, şu anda olan şey bu gibi görünüyor.

Blockchain analitik firmasının başkanı, “kurumsal yatırımcıların şu anda piyasa yapıcılar aracılığıyla BTC satın aldığını” söyledi.

Ki Young Joo, sonuca varmak için geçtiğimiz hafta büyük borsalarda kripto para hareketlerini araştırdı.

Zincir içi analizler, Gemini borsasını kullanan piyasa yapıcıların 7-10 Mayıs tarihleri ​​arasında Binance‘e yaklaşık 84.000 BTC göndererek tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını gösterdi.

En son gelir raporuna göre, Coinbase’deki ticaret faaliyetinin yaklaşık dörtte üçü kurumsal olarak yürütülüyor.

Luna Guard Vakfı, geçen hafta Terra’nın çöküşü sırasında Gemini ve Binance’e yaklaşık 80.000 BTC gönderen en büyük satıcılardan biriydi.

Ki Young Joo, “kuruluşlar BTC’yi 30 bin dolardan biriktirmeye çalıştı, ancak beklenmedik LFG satışları nedeniyle 25 binde teklif duvarlarını yeniden inşa etmek zorunda kaldı” diye özetledi.

Önerilen Makaleler

Genel piyasa değeri %2,8 artarak 1,36 trilyon dolara yükselirken, son 24 saat içinde çoğu kripto varlığı için mütevazı kazançlar oldu. coingeco , Bununla birlikte, acı henüz bitmemiş olabilir ve uzun vadeli eğilim kesinlikle aşağı yönlüdür.

Geçici rahatlama, kısa bir birikim dönemini gösterebilir, ancak önceki döngülerde olduğu gibi, ayı piyasaları genellikle bir veya iki yıl içinde sona erebilir.

Toplam piyasa değeri şu anda Kasım ayındaki 3 trilyon dolarlık zirvesinden %56 düştü, bu nedenle nihai teslim fitili ve daha uzun bir konsolidasyon dönemi hala kartlarda olabilir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.