Elon Musk’ın Twitter Anlaşması, Neden Tehlikede?

Time'ın Yılın Kişisi ve Dogecoin uzmanı Elon Musk, Twitter'ın günlük kullanıcı tabanının neredeyse tamamen botlardan veya spam göndericilerden oluşabileceğini söyledi. Bir şirket için hoş olmayan rakamlar, piyasadaki hisse senedi fiyatı için iyi sonuçlanmayabilir. Elon Musk'ın Twitter Anlaşması, Neden Tehlikede Olabilir?

Time’ın Yılın Kişisi ve Dogecoin uzmanı Elon Musk, Twitter’ın günlük kullanıcı tabanının neredeyse tamamen botlardan veya spam göndericilerden oluşabileceğini söyledi. Bir şirket için hoş olmayan rakamlar, piyasadaki hisse senedi fiyatı için iyi sonuçlanmayabilir. Elon Musk’ın Twitter Anlaşması, Neden Tehlikede?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Dogecoin Meraklısı Elon Musk’ın Twitter Anlaşması, Platformun Günlük Kullanıcılarının %90’ının Potansiyel Olarak Bot Olması Nedeniyle Tehlikede!

Musk‘ın açıklamasına göre spam hesaplar aslında platformdaki en yüksek profil olabilir. Yalnızca gerçek kullanıcıları spam yapmak veya dolandırmak için oluşturulan bu kadar çok hesap, şirketin itibarına ve potansiyel olarak hisse senedine kara bir işarettir.

Twitter, itibar kaybının yanı sıra, reklamların verimlilik hesaplamaları sırasında dikkate alınan ana ölçütün günlük aktif kullanıcılar olduğu için reklamverenlerle bazı ciddi sorunlarla karşılaşabilir.

Daha önce girişimci, sosyal medyadaki sahte, spam veya yinelenen hesapların sayısında platforma %5’ten daha az puan verecek herhangi bir analiz görmediğini söyledi.

Önerilen Makaleler

Otantik hesapların ve gerçek aktif günlük kullanıcıların sayısı, dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından birini satın almak isteyen biri için göz önünde bulundurulması gereken ana noktalardan biridir.

Musk‘ın platform tarafından sağlanan en önemli ölçütlere derinlemesine bakma niyetiyle ilgili haberler ortaya çıktıkça, yatırımcılar Twitter hisselerini hızla satmaya başladılar ve pazarın %10 oranında düşmesine neden oldu.

Musk’ın Twitter‘ı satın alma potansiyeli hakkında söylentiler ortaya çıktığında, TWTR hissesi %55’ten fazla yükseldi ve bir noktada dört ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Ancak zaman geçtikçe Musk, platformu geçme yolunda bir dizi engelle karşılaştı ve bu da yatırımcı iyimserliğini alt üst etti.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.