Ethereum Classic (ETC) Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini

etc coin grafik yorum analiz 2022 2023 2024 2025
Abone Ol 

Ethereum Classic (ETC)  Nedir , Nereden Alınır ? Ethereum Classic (ETC) Yorum , Analiz , Grafik , Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025

Ethereum Classic (ETC) Coin Nedir ?

Ethereum Classic, akıllı sözleşmeleri destekleyen merkezi olmayan bir ağdır. 2013 yılında Vitalik Buterin tarafından oluşturuldu. 2016’daki DAO saldırısının ardından, Ethereum topluluğunun birkaç üyesi, işlemleri geri almak (ve DAO katılımcılarına fonları iade etmek) için bir hard fork fikrini reddetti ve bu, Ethereum ve Ethereum Classic arasında bölünmeye yol açtı. 

Ethereum Classic (ETC) , ağın orijinal versiyonunu korumak için 1.920.000 blokta (20 Temmuz 2016) Ethereum’dan ayrıldı ve blok zincirinin değişmezlik temel özelliğini güçlendirdi. 2015’teki ICO’dan bu yana, Ethereum İş Kanıtı’na (PoW) güvendi ; Ethereum Classic, ilk (ortak) bloğunun Temmuz 2015’te çıkarılmasıyla erken tarihini paylaşıyor.

Ethereum gibi , ağ da ether adlı bir kripto para birimi tarafından beslenir . Akıllı sözleşmeler adı verilen programları yürüten, açık kaynaklı, küresel olarak merkezi olmayan bir bilgi işlem altyapısı içerir. Benzer şekilde, Ethereum Classic, durum değişikliklerini kaydetmek için bir hesap modeline dayanmaktadır . İki tür adrese sahip Ethereum Sanal Makinesine (EVM) dayanır : harici olarak sahip olunan adresler (EOA’lar) ve EVM’de dağıtılan sözleşme adresleri.

Mart 2020 itibariyle, Ethereum Classic’in hash oranı Ethereum’dan çok daha düşüktür ve zincir içi aktivite seviyesi de Ethereum’unkinden daha düşüktür. Ethereum, Proof-of-Work’ten ayrılmayı planlarken ( ETH 2.0 ile PoS’u tanıtmak için ), Ethereum Classic, Ethereum’un değişmez Proof of Work versiyonu olarak kalmayı planlıyor .

Ethereum Classic
Veriler
Dolaşan Arz
134.240.584 ETC
Toplam Arz
210.700.000 ETC
Maksimum Arz 
210.700.000 ETC
Çıkış Tarihi
2013
ATH / ATL
$176.16 / $0.4524

ETC Coin Nereden Alınır ?

Kusama Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle söz konusu borsalara kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir. Eğer hala kaydınız yoksa buradan Kayıt yaparak dünyanın en büyük Kripto para borsası olan Binance ‘ dan kolayca alım-satım yapabilirsiniz!

Ethereum Classic (ETC) Coin Fiyat !

Erhereum Classic Coin fiyat bilgisine anlık olarak Bilgi Kripto web sitesi üzerinden erişebilirsiniz . Ayrıca , ETC Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz ! 1 ETC ne kadar ? ETC Kaç TL ?

Powered by TradingView

Ethereum Classic (ETC) Coin Grafik !

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak tüm kripto birimlerin ve coinlerin grafik , fiyat , yorum ve geçmiş verilerine Buradan ulaşabilirsiniz . ETC Coin canlı grafik !

isim Fiyat24 saat % Arz hacim Piyasa değeri
ethereum-classic
Ethereum Classic
₺383.17
1.20%
141,264,615.24 ETC
₺1,201,032,907.74
₺54,132,341,515.49

Ethereum Classic (ETC) Coin Yorum Ve Geleceği

Binlerce kripto varlıklar arasında ilk 30 içerisinde yer alan Ethereum Classic , Mayıs 2021 tarihinde $176.16 dolar seviyesiyle ATH gerçekleştirmiştir . Makale tarihiyle ETC Coin , ATH seviyesinden 78.19% oranında kayıp yaşamıştır . ETC Hodl‘cuları kazanmış gibi gözüküyor !

2016 yılında $0.4524 seviyesine düşen ETC Coin , makale tarihiyle 8392.24% oranında yükseliş gerçekleştirmiştir .Kripto para yatırımlarında paranızın tamamını yada büyük bir bölümünü kaybedeceğinizi sakın unutmayın .

Dünyada yer alan olumlu ve olumsuz haberler kripto paraları çok ciddi şekilde etkileyebilir . Bunu özetlemek gerekirse herhangi bir kripto para birimi 100x 1000x hatta 10.000x bile artabilir ve tam bu artış seviyelerinden de daha fazla düşebilir .

Bu durum yüzünden kripto varlıklar için analiz , inceleme , teknik detaylar geçersiz kalabilir . Herhangi bir kripto varlığa yatırım yapmadan önce detaylı bir şekilde araştırmalı ve kararı kendiniz vermelisiniz . Buradaki bilgiler kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir

Ethereum Classic (ETC) Coin Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından ETC Coin için fiyat tahminlerini topladık. Aşağıda yer alan ETC fiyat yorum tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . İşte uzman analist ve sitelerden toplanan tahminler 

Ethereum Classic (ETC) Coin Fiyat Tahmini 2022

2022’nin geri kalanı için Ethereum Classic fiyat tahminlerine gelince, farklı görüşler var. PricePrediction.net, 36.49$’a doğru bir düşüş bekliyor ve TradingBeast yıl sonuna kadar ~31.019$ ile yankılanıyor. Örneğin, WalletInvestor’dan diğer uzmanlar, Aralık ayında 73.344 doları işaret eden Ethereum Classic’in gelecekteki fiyatı konusunda daha hevesli.

Ethereum Classic (ETC) Coin Fiyat Tahmini 2023

WalletInvestor’a göre, 2023’te Ethereum Classic yatırımcıları, Ethereum Classic’i bir yatırım seçeneği olarak düşünmek için iyi bir neden gibi görünen 102.284 $ ‘a kadar fiyat artışı beklemeli. TradingBeast ise fiyatın 45.123$’a yükseleceğini tahmin ediyor ve PricePrediction.net 50.51$’a kadar olan tahmini büyümeyi kabul ediyor.

Ethereum Classic (ETC) Coin Fiyat Tahmini 2024

Uzmanlar, 2024 için Ethereum Classic fiyat tahminlerinde hemfikir – herkes Ethereum Classic’in fiyatının o yılın sonuna kadar artmasını bekliyor. TradingBeast, fiyat artışının 63.048$’a ulaşacağını tahmin ediyor. WalletInvestor’un araştırmasına göre Ethereum Classic’in fiyatı 135.993 dolara kadar çıkabilir. PricePrediction.net’in tahmini de olumlu: analistleri, 2024 yılına kadar Ethereum Classic’in fiyatının yaklaşık 74.82 $ olacağı görüşünde.

Ethereum Classic (ETC) Coin Fiyat Tahmini 2025

Hem TradingBeast hem de WalletInvestor, Ethereum Classic pazarının 2025’te büyüyeceğini ve yıl sonuna kadar sırasıyla 76.313 $ ve 169.264 $ ile sonuçlanacağını tahmin ediyor. Diğer Ethereum Classic fiyat tahminleri bu fikri destekliyor: PricePrediction.net, Ethereum Classic’in Aralık 2025’e kadar 106.62 dolara ulaşacağını tahmin ediyor

Yukarıda bahsedilen analizler ve fiyat tahminlerinde de anlaşılacağı gibi, ETC projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz ETC fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, ETC projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Diğer Coin Analiz

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ethereum Classic (ETC) Coin Analiz

Ethereum Classic Coin Teknik Analiz , ETC kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu ETC Coin alım-satım derecesini görebilirsiniz. ETC/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.