Shiden Network Nedir ? SDN Coin Kaç TL ?

sdn coin nedir

Shiden Network, Kusama Network’te çok zincirli merkezi olmayan bir uygulama katmanıdır. Kusama Relaychain akıllı sözleşmeleri desteklemediği için bu sorun da Shiden Network katmanı ile çözülmektedir . Peki tam olarak Shiden Network Nedir ? SDN Coin Nedir ? SDN Coin Kaç TL ? Shiden Network Toplam Arz ! SDN Coin Nereden Alınır ?

Shiden Network Nedir ?

Shiden Network, Kusama Network’te çok zincirli merkezi olmayan bir uygulama katmanı olarak bilinmektedir. Kusama Relaychain akıllı sözleşmeleri desteklemediği için bu sorun da Shiden Network katmanı ile çözülmektedir . Shiden Network’ün devreye girdiği yer tam olarak burasıdır. Shiden, ilk günden itibaren Ethereum Virtual Machine, WebAssembly ve Layer2 çözümlerini destekler. Platform, DeFi, NFT‘ler ve daha fazlası gibi çeşitli uygulamaları desteklemektedir. Bir Kusama Parachain müzayedesi sırasında bir kitle kredisi kampanyası yürütüyoruz. KSM jeton sahipleri, ödül olarak SDN jetonları kazanabilmeleri için KSM jetonlarını stake edebilmektedirler.

sdn coin nasıl alınır

SDN Coin Nedir ?

SDN , Shiden Ağı yerel kripto para birimidir. SDN belirteç sahipleri, belirteçlerini favori dApp’lerde stake edebilir, böylece hem aday gösterenler hem de dApps geliştiricisi SDN belirteçleri kazanabilir.

Söz konusu platformu diğerlerindne ayıran özelliklere değinecek olursak , şu şekilde sıralanabilir :

  • Çeşitli blok zincirlerine köprüler inşa etmek. (Ethereum, Secret Network, Cosmos vb.)
  • Shiden  sahipleri, belirteçlerini favori dApp’lerde stake edebilir, böylece hem aday gösterenler hem de dApps geliştiricisi SDN belirteçleri kazanabilir.
  • Shiden hem EVM’yi hem de WASM’yi yerel olarak desteklemektedir.

SDN Coin Kaç TL ?

Network Toplam Arz !

Network Toplam Arz : 70.851.390 SDN ‘ dir

Önerilen Makaleler

SDN Coin Nereden Alınır  – Nereden Alınır ?

Shiden almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Shiden  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Shiden Network Nedir ? SDN Coin Nedir ? SDN Coin Kaç TL ? Shiden Network Toplam Arz ! SDN Coin Nereden Alınır ?

  • SDN alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.