Toko Token Nedir ? TKO Token Kaç TL ?

tko token nedir

Tokocrypto, Endenozya merkezli bir kripto para borsasıdır. TKO yani Toko Coin ise bu borsanın kendi token’i yani dijital para birimi olarak tanımlanmaktadır. Belirteç, Tokocrypto blok zinciri platformunda çeşitli amaçlara hizmet eder ve kullanıcıların kripto borsalarına, para yatırma ve tasarruf programlarına, platformlar arası DeFi uygulamalarına ve NFT pazarlarına katılmalarına imkan sağlamaktadır. Peki tam olarak Toko Token Nedir ? TKO Token Nedir ? TKO Token Kaç TL ? Toko Token Toplam Arz ! Toko Token Nereden Alınır ?

Toko Token ( Tokocrypto )  Nedir ?

Tokocrypto, Endenozya merkezli bir kripto para borsasıdır. TKO yani Toko Coin ise bu borsanın kendi token’i yani dijital para birimi olarak tanımlanmaktadır.  Tokocrypto platformu, yeni iş fırsatlarını ve topluluk büyümesini teşvik ederek, Endonezyalıların modern bir küresel finansal sistemin parçası olmalarına izin vermek için blok zinciri merkezsizlik yetkilerini kullanmaktadır. Platform, büyüyen bir müşteri havuzuna hitap eden çok çeşitli işlevler sunar.

Toko Coin borsası, aynı zamanda NFT Arcade isimli bir NFT pazar yerine de sahip. NFT alım satımı için kullanılan bu platform da türünün ilk örneği olma özelliğini taşıyor.

tko kaç tl

TKO Token Nedir ?

Belirteç, Tokocrypto blok zinciri platformunda çeşitli amaçlara hizmet eder ve kullanıcıların kripto borsalarına, para yatırma ve tasarruf programlarına, platformlar arası DeFi uygulamalarına ve NFT pazarlarına katılmalarına imkan sağlamaktadır. Toko resmi olarak Nisan 2021’de piyasaya sürülmüştür ve o zamandan beri hem özel hem de kurumsal kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Tokocrypto platformu, proje ve gelecekteki gelişimi için önemli bir destek görevi gören Binance ile birlikte oluşturulmuştur.

Toko Token ( Tokocrypto ) Kurucuları 

Pang Xue Kai , Tokocrypto’nun kurucusu ve CEO’sudur. Singapur Ulusal Üniversitesi’nden mühendislik derecesi ile mezun olmuştur ve hemen bir teknoloji kariyerine başlamıştır. Profesyonel yolculuğu 2015 yılında TechnipFMC için ürün tasarım mühendisi olarak başladı. Şirkette iki yıl geçirdi ve 2017’de Tokocrypto fikrini parlatmaya başladı.

Tokocrypto ve Toko Token, Endonezya’daki finans dünyasına devrim niteliğinde teknoloji getirdiğini iddia ediyor. Blockchain teknolojisini ve hibrit token işlevlerini tek bir platformda kullanan ilk şirket olan Tokocypto , Endonezya’daki genel halka merkezi olmayan finansı ( DeFi ) getiriyor .

toko token nasıl alınır

TKO Token Kaç TL ?

Toko Token Toplam Arz !

Toko Token Toplam Arz : 500.000.000 TKO ‘ dur.

Önerilen Makaleler

Toko Token Nereden Alınır  – Nasıl Alınır ?

Toko Token ( Tokocrypto )  almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Toko Token ( Tokocrypto ) alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Toko Token Nedir ? TKO Token Nedir ? TKO Token Kaç TL ? Toko Token Toplam Arz ! Toko Token Nereden Alınır ?

  • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
  • TKO Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.