Cosmos Nedir? ATOM Nedir? Cosmos Nasıl Alınır ?

Abone Ol 

Cosmos Coin, blockchain sektörünün en büyük problemlerinin bir kısmını  çözmek için geliştirilmiş bir projedir. Peki Cosmos Nedir? ATOM Nedir? Cosmos Nasıl Alınır ? Cosmos Coin ! ATOM Coin !

kripto reklam

Cosmos Nedir?

Cosmos Coin, blockchain sektörünün en büyük problemlerinin bir kısmını  çözmek için geliştirilmiş bir proje olarak kendini tanımlamaktadır. Birbirine bağlı blockchain ağlarından ekosistem oluşturarak ,bitcoin ağında kullanılan  yavaş ve pahalı , ölçeklendirilemez proof-of -work protokolüne  alternatif olarak geliştirilmiştir. Ayrıca blockchain ağları arasında haberleşme protokolü sayesinde ağlar biribiriyle iletişim halinde kalıyor. Böylece sektör içindeki parçalanmamın önüne geçilmiş oluyor.

Önerilen Makaleler

BİNANCE KAYIT İŞLEMİ ! BİNANCE İLE UNI TOKEN ALIMI !
CARDANO NEDİR ? ADA COİN KAÇ TL ?
ETHEREUM NEDİR ? ETH KAÇ TL ?
RİPPLE NEDİR ? XRP BUGÜN KAÇ TL ?
KERİZ SİLKELEME , ARBİTRAJ , DUMP NEDİR ?KRİPTO TERİMLERİ ÖĞRENİN !

ATOM Nedir?

Cosmos Coin’in temelleri , ağın gelişmesinde önemli katkı sağlayan , Tendermint’in kurulduğu yılına dayanmaktadır. Cosmos Coin’in teknik makalesi 2016 yılında yayımlandı ve ertesi sene tokenleri satışa sunulmaya başlandı. Kripto para ekosistemi üzerine duyulan endişelerin temelinde , blockchain ağları  parçalanma seviyesi  geliyor. Ortada yüzlerce ağ olması rağmen , bunların çok az bir kısmı birbirleri ile iletişimde olabiliyor. Cosmos ise bu ağlar arasın da iletişimi mümkün kılarak problemi ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Toplam Arzı 276.366.636 ATOM’dur.

cosmos nasıl alınır

Cosmos Nasıl Alınır ? – ATOM Nasıl Alınır ?

Cosmos Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulaması olacaktır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. Cosmos Coin  Nasıl Alınır ?

Cosmos Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman , Cosmos Coin in çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , Binance üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz .

kripto reklam

  • Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ !
  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı isteyecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama kodu gidecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , Binance TR üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .
  • YENİ ÇIKACAK COİNLER