Dawn Protocol Nedir ? DAWN Coin Kaç TL ?

Dawn Protocol Nedir

Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen Dawn, ana akım oyuncular ile merkezi olmayan ödemeler dünyası arasındaki boşluğu kapatmaktadır. Peki tam olarak Dawn Protocol Nedir ? DAWN Coin Nedir ? DAWN Coin Kaç TL ? Dawn Protocol Toplam Arz ! DAWN Coin Nasıl Alınır ?

Dawn Protocol Nedir ?

Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen Dawn, ana akım oyuncular ile merkezi olmayan ödemeler dünyası arasındaki boşluğu kapatmaktadır. Dawn, mevcut FirstBlood platformunun yeni blok zinciridir. Token takası 5/5/20 tarihinde başlamış olup zorunlu değildir. Hem 1ST hem de Dawn birlikte var olacak ve FirstBlood Platformuna entegre olmaya devam edecekti. Dawn, oyun ve yarışmalar için açık kaynaklı bir protokoldür. Platformun Misyonu, kullanıcılar hangi ülkeden veya arka planda olursa olsun, adil, açık ve ödüllendirici bir oyun ekosistemi sağlamaktır. Oyun geliştiricileri, oyuncuların ödüller için rekabet etmesine izin vermek için açık protokolü oyunlarına entegre edebilmektedir.

DAWN Coin Nedir ?

Dawn jetonu, FirstBlood 1ST jetonu olarak başlatıldı. FirstBlood jetonları, Ethereum‘daki üçüncü önemli Token satışı olarak 2016’da oluşturuldu. 2020’de, eski FirstBlood 1ST’yi yeni Dawn jetonuna dönüştürmek için bir Token takası başladı. Bugün Dawn Tokeni ücretli rekabetçi video oyunları için FirstBlood Esports platformunda kullanılabilmektedir.

Dawn, iki yeni ana trend de liderdir:

  • Rekabetçi video oyunları ve merkezi olmayan finans. 500 milyon Esports hayranı için Dawn, kripto para ekosisteminde bir giriş noktası sunuyor.
  • Dawn, benimsemeyi teşvik ederken, küresel ödemelerin kullanım kolaylığına ve erişilebilirliğine odaklanmaktadır.

Merkezi olmayan ödüllendirme ve çöpçatanlık teknolojileriyle dünya çapındaki oyuncular için kariyer fırsatları yaratıyorlar.

DAWN Coin Nedir

DAWN Coin Kaç TL ?

Dawn Protocol Toplam Arz !

Dawn Protocol Toplam Arz  : 76.588.157 DAWN ‘dir.

Önerilen Makaleler

DAWN Coin Nasıl Alınır – Nereden  ?

Dawn almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Dawn  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Dawn Protocol Nedir ? DAWN Coin Nedir ? DAWN Coin Kaç TL ? Dawn Protocol Toplam Arz ! DAWN Coin Nasıl Alınır ?

  • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.