Kusama Coin Nedir ? KSM Coin Canlı Fiyat !

KSM Coin Kaç TL

Kusama , Polkadot’un erken , rafine edilmemiş ve denetlenmemiş bir sürümü olarak karşımıza çıkmaktadır. Geliştiriciler için büyük ölçüde birlikte çalışabilir ve ölçeklenebilir çerçeve sağlamak adına tasarlanmış deneysel bir block zincir platformdur. KSM Token , Kusama platformunun tokenidir. Polkadot güncellemeleri piyasaya sürülmeden önce Kusama ‘ da üzerinde test edilmektedir. Peki Kusama Coin Nedir ? KSM Coin Canlı Fiyat ! KSM Coin Nasıl Alınır ? KSM Coin Kaç TL ? 

Kusama Coin Nedir

Kusama Coin Nedir ?

Kusama , Polkadot’un erken , rafine edilmemiş ve denetlenmemiş bir sürümü olarak karşımıza çıkmaktadır. Geliştiriciler için büyük ölçüde birlikte çalışabilir ve ölçeklenebilir çerçeve sağlamak adına tasarlanmış deneysel bir blok zincir platformdur. KSM Token , Kusama platformunun tokenidir. Polkadot güncellemeleri piyasaya sürülmeden önce Kusama ‘ da üzerinde test edilmektedir. Kusama en başarılı birlikte çalışabilir blok zincirlerinden biri olan Polkadot ile neredeyse aynı kod tabanında çalışmaktadır.

Kusaama, Polkadot’ıda geliştiren Parity Technologies olarak bilinen şirket tarafından kurulmuştur. Parity Technologies dünyanın en başarılı blok zinciri Mühendislerinden bazılarından oluşan bir ekibe ve dünyaya yayılmış 100 den fazla çalışana sahip bir ekiptir.

KSM Coin Canlı Fiyat ! Kusama Coin Kaç TL ?

Kusama Coin Toplam Arz: 9.651.217 KSM’dir.

KSM Coin Nasıl Alınır ?

Kusama Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. KSM Token alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , BİNANCE üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz . KSM Coin Nasıl Alınır ? KSM Coin Kaç TL ?  [stextbox id=’warning’ caption=’BİNANCE %20 BONUS LİNKİ’]Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ ! [/stextbox]

  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra BİNANCE üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

POPÜLER FAN TOKENLER

Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !
TBFT Token Nedir ? TBFT Token Nasıl Alınır ?
Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !
Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

 

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.