Sei Network Nedir? Sei Coin Yorum, Geleceği

sei coin nedir
Abone Ol 

Testnet ödülleriyle dikkat çeken Sei, yakın zamanda piyasaya sunulması bekleniyor. Bu yazımızda sizler için kapsamlı bir şekilde Sei Network‘ü inceledik. İşte, Sei Network nedir? Sei Coin yorum, geleceği

Sei Network nedir?

Sei Network, borsalara haksız bir avantaj sağlamak için ticaret için uzmanlaşmış, sektöre özgü ilk Katman 1 blok zinciridir.

Sei, ticaret için uzmanlaşmış, sektöre özel ilk Katman 1 blok zinciridir. Blok zincirinin her yönü, borsaların daha iyi çalışmasına ve son kullanıcıları için en iyi kullanıcı deneyimini sunmasına yardımcı olmak için optimize edilmiştir.

  • Sei Network, Cosmos üzerine inşa edilmiş, yakında çıkacak olan DeFi odaklı bir Layer-1 blok zinciridir.
  • 300 ila 600 milisaniyelik hızlı işlem yürütme hızları sunarak “merkezi olmayan bir Nasdaq” olmayı umuyor.
  • Testnet kullanıcıları, ana ağda canlı yayına geçtiğinde ağa yaptıkları katkılar için SEI coinleri alacaklardır.
  • Sei Axelar Network ile ortaklık kurmuştur.
  • Sei ekosisteminde halihazırda inşa edilen 20’den dazla dapp vardır.
  • Projenin yatırımcıları arasında Coinbase, Hudson River Trading, GSR, Hypersphere, Flow Traders, Kronos Research, Anchorage, Frax, Yield Guild Games gibi önemli şirketler yer almaktadır.
  • İşlem kesinliği 600 ms ‘dir. Bu diğerlerine göre en iyi süredir.
  • 1.000.000 ‘a yakın testnet işlemi gerçekleştirilmiştir.
  • Toplamda 40.000 ‘dan fazla kişi test aşamasına katılmıştır.

Sei’nin misyonu, borsalardan başlayarak sermaye piyasalarını desteklemek için gelecekteki finansal sistem için altyapı oluşturmaktır. Sei, güçlü ekipler için hibeler ve risk sermayesi şirketlerinden oluşan bir ekosisteme erişim sunar.

Sei Coin nedir?

Sei coin , Sei Network tarafından piyasaya sunulan Sei ağının yerel kripto para birimidir.

Sei Coin nereden alınır?

Sei coin henüz test aşamasındadır. Bu yüzden herhangi bir listelenme gerçekleşmemiştir. Sei coin almak borsa listelemelerini beklemeniz gerekebilir.

Sei Coin geleceği

Bildiğiniz üzere Aptos’un çıkışı resmen kripto piyasasında bomba gibi bir haber olarak düşmüştü. Sei ‘de aynı şekilde bir çıkış yapmak için hazırlanıyor denilebilir. Sei coin geleceği hakkında incelemelerimiz sonucunda bazı tahminlerde bulunabiliriz. Sei Network’ün gerek yatırımcıları gerek ağın gücü olsun piyasada yer alan çoğu Katman-1 projelerinden daha iyi olduğunu görebilirsiniz.

Hal böyle olunca Sei coin’in çoğu borsada listelenmesi mümkün olarak gözüküyor. Özellikle mainnet gerçekleşmeden haliz hazırda 20 ‘de fazla dapp’in oluşu ağın ve tokenin şimdiden gerekli olduğunun bir göstergesidir. Sei coin geleceği hakkında diğer tü detaylar mainnet sırasında güncellenecektir.

Sei Coin yorum

Sei coin büyük ihtimalle 2023 yılının 1. çeyreğinde piyasalarda yer alması bekleniyor. Bu beklenti 2022 ‘nin son ayında da gerçekleşebilir. Şu an test aşamasında olan Sei için çok fazla talep var. Ekosistem sürekli gelişiyor ve güçleniyor bu noktada yeni projeler bir sonraki boğada daha fazla tercih edilebilir. Örneğin Solana, Avax, Polkadot yerine Aptos, Sui, Sei katman-1 projelerinin tercih edilmesi mümkün olabilir.

Bu noktada Sei coin yorum doğru olmayabilir. Fakat diğer projelerle karşılaştırdığımız zaman baya bir ses getirmesi muhtemel gibi gözüküyor.

  • Sadece bilgilendirme amaçlıdır, yatırım tavsiyesi kapsamında değildir. 

Sei Sıkça Sorulan Sorular

Sei coin ne zaman çıktı?

Sei coin henüz testnet aşamasındadır. Henüz çıkmadı.

Sei coin kurucusu kim?

Sei coin kurucusu şu an bilinmemektedir.

Sei coin hangi ülkeye ait?

Sei coin farklı ülkelere ait topluluklardan ve kişilerden oluşturulmuştur.

Sei toplam arzı nedir?

Sei coin toplam arzı 1.000.000.00 (1 Milyar) adettir.

Sei coin Airdrop nasıl alınır?

Sei coin airdrop için testnete katılmalısınız.

Sei coin fiyat bilgisi 

Sei coin anlık olarak 0 Dolar’dır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.