Binance Launchpool Nedir ? Stake Et , Yeni Çıkan Tokenleri Kazan !

Abone Ol 

Yeni çıkan tokenleri ödül olarak kazanmak ister miydiniz ? BNB, BUSD ve diğer tokenleri stake ederek , Binance Launchpool ile yeni çıkacak tokenleri ödül olarak kazanabilirsiniz ! Peki , tam olarak Binance Launchpool Nedir , Nasıl Kullanılır ?

Binance Launchpool Nedir ?

Binance Launchpool , kullanıcıların Binance Coin (BNB) , Binance USD (BUSD) ve diğer tokenleri stake ederek piyasada yeni çıkacak tokenleri ödül olarak kazanabileceğiniz eşsiz Binance ürünü ve platformdur. Binance Launchpool’da havuza eklediğiniz  tokenler karşılığında sistem tarafından ödül token’i verilir. Havuza eklediğiniz tokenler kilitlenmez, istediğiniz zaman spot cüzdanınıza çekebilirsiniz. Bu durumda o gün için ödül alamayacağınızı unutmayın!

Yeni Çıkan Tokenleri Ödül Olarak Kazanmak İçin Şimdi Kaydol ; https://accounts.binance.com/tr/register?ref=YW1EF2U8

Kazanılacak Token miktarı havuza yatırılan token miktarınız ve havuzdaki tokenlerin toplam sayısı ile orantılıdır. Kazanılan tokenler kullanıcılara günlük olarak dağıtılır. Yeni tokenleri 30 gün boyunca kazanabilirsiniz. İlk X günü yeni tokenin Binance.com’da listelenmesinden öncedir. İlk X gün kazandığınız tokenleri, listelenme gerçekleşince al-sat yapabilirsiniz. Listelenmeden sonra da 30 gün dolana kadar yeni token’i kazanmaya devam edebilirsiniz.

Binance Launchpool sayesinde , yeni çıkacak tokeni listelenmeden önce kazanmaya başlayabilir , listeleme günü satışa çıkarabilirsiniz . Tüm bu işlemlerin yanı sıra 30 gün boyunca token kazanmaya devam edebilirsiniz !

Binance Launhpool Nasıl Kullanılır ?

Mobil Sürüm Launchpool

  • Binance mobil uygulamasını açın . Uygulama ana ekranında [Daha Fazla] seçeneğine tıklayın . Açılan ekranda [Kazan] sekmesinde yer alan [Launchpad] bölümüne tıklayın .

binance token kazan

  • Açılan sekmede aktif Farming tokenlerini görüntüleyebilirsiniz . Launchpool’da yer alan tokeni kazanmak için seçili kripto para birimlerini stake edin .

binance launchpool

  • Örnekte daha önce listelenen Gal Tokenin Launchpool üzerinde yer aldığını görebilirsiniz . Binance Launchpool , listeleme öncesinde ve listeleme sonrasında 1 aylık süreçte belirtilen tokenleri stake ederek ödül olarak kazanabilirsiniz .
  • Launchpool ‘da yer alan tokenleri kazanmak için belirtilen kripto varlıkları belirli miktarda stake etmeniz gerekmektedir . Launchpool’da stake ettiğiniz kripto varlıklarınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz . Çekim yaptıktan sonra o gün için ödül kazanamazsınız .

Web Sürüm Launchpool

  • Binance web sitesini açın  . Site ana ekranında üst kısımda yer alan [Kazan] seçeneğini üzerine gelin . Açılan ekranda yer alan [Launchpad] bölümüne tıklayın.

binance launchpool gal

  • Açılan sekmede Daha Fazla seçeneğine tıklayın . Aktif Launchpool tokenlerini görüntüleyeceksiniz .

  • Launchpool ‘da yer alan tokenleri kazanmak için belirtilen kripto varlıkları belirli miktarda stake etmeniz gerekmektedir . Launchpool’da stake ettiğiniz kripto varlıklarınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz . Çekim yaptıktan sonra o gün için ödül kazanamazsınız .

Binance Launchpool ile belirtilen kripto varlıkları stake ederek , listelenme öncesinde yeni çıkacak tokenleri elde edebilirsiniz . Bu eşsiz Binance özelliği sayesinde , hasat etmek kazançlı bir hale geliyor . Makale tarihiyle biraz BNB , BUSD yada Cake stake ederek GAL Token Kazanabilirsiniz . 

Binance Rehber İçerikler

Şimdi Dünyanın En Büyük Kripto Para Borsasına Katılmanın Tam Zamanı ! Bir Binance.com hesabına kaydolarak veya Binance kripto alım satım uygulamasını indirerek başlayın . Ardından, hesabınızı doğrulayın . Hesabınızı doğruladıktan sonra, Binance’te nakit kullanarak kripto para satın almanın üç ana yolu vardır: Banka havalesikart kanalları veya e-cüzdan seçenekleriyle Binance’den nakit para ile kripto satın alabilirsiniz. 

Binance Haber , Duyuru , Etkinliklerinden Haberdar Ol !
Binance Twitter
Binance Telegram

Sosyal Medya'da Bilgi Kripto !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !