Robert Kiyosaki, Bitcoin İle İlgili Neler Söylüyor?

En çok satan kitabı Zengin Baba Yoksul Baba’nın ünlü yazarı Robert Kiyosaki, bitcoin’in 17 bin dolara düşebileceğine inanıyor. Bunu ek olarak, Altın ve gümüşün yanı sıra yatırımcılara Bitcoin tavsiye ediyor. Robert Kiyosaki, Bitcoin İle İlgili Neler Söylüyor?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Robert Kiyosaki, Bitcoin İle İlgili Neler Söylüyor?

Zengin Baba Yoksul Baba’nın yazarı Robert Kiyosaki, bitcoin için en son fiyat beklentisini ve gelecekteki görünümünü paylaştı. Zengin Baba Yoksul Baba, Kiyosaki ve Sharon Lechter tarafından ortaklaşa yazılan 1997 tarihli bir kitaptır. Altı yılı aşkın bir süredir New York Times En Çok Satanlar Listesi’nde yer almaktadır. Kitabın 32 milyondan fazla kopyası 109’dan fazla ülkede 51’den fazla dilde satıldı.

Kiyosaki Perşembe günü, bitcoin’in çökmekte olduğunu ve kripto para biriminin fiyatının 20.000 $ seviyesine düşmesini beklediğini tweetledi. Daha sonra, satın almaya başlamadan önce BTC’nin 17 bin dolarda olabilecek dibi test etmesini bekleyeceğini açıkladı . “Çöküşler zengin olmak için en iyi zamanlardır,” diye tavsiyede bulundu.

En çok satan kitabı Zengin Baba Yoksul Baba'nın ünlü yazarı Robert Kiyosaki, bitcoin'in 17 bin dolara düşebileceğine inanıyor. Bunu ek olarak, Altın ve gümüşün yanı sıra yatırımcılara Bitcoin tavsiye ediyor. Robert Kiyosaki, Bitcoin İle Neler Söylüyor?

Ocak ayında Zengin Baba Yoksul Baba yazarı , “ BTC 20 bin doları ne zaman test ederse ” daha fazla bitcoin alacağını söyledi .

Kiyosaki’nin tweet’i, terrausd (UST) fiyaskosu ortaya çıkarken kripto piyasasının milyarlarca dolar kaybettiği bir zamanda geldi. Bitcoin son 24 saatte %2, son yedi günde %20 ve son bir ayda %27 düşüşle 29.289 dolardan işlem görüyor.

Önerilen Makaleler

Düşen BTC fiyatına rağmen Kiyosaki, “Bitcoin’in kazanacağına” inanıyor. Çarşamba günü nedenini açıklayan bir tweet attı.  Ünlü yazar, “3 Stooges’a değil Bitcoin’e güveniyorum” dedi.

Bu aynı zamanda Kiyosaki’nin Biden yönetimine, Wall Street’e ve Fed’e olan güvensizliğini ilk açıklaması değildi. Ayrıca yatırımcılara bir süredir bitcoin satın almalarını tavsiye ediyor.

Geçen ay ünlü yazar, en büyük balon patlamasının geldiğini söyledi. Hükümeti, Wall Street’i ve Federal Rezerv’i “hırsızlar” olarak nitelendirdi. Ayrıca hiperenflasyon ve depresyonun burada olduğunu söyledi ve yatırımcılara altın, gümüş ve bitcoin satın almalarını tavsiye etti.

Mart ayında Kiyosaki, ABD dolarının patlamak üzere olduğunu söyleyerek Başkan Biden’ı enflasyona neden olmakla suçladı . O zamanlar yatırım olarak altın, gümüş, bitcoin ( BTC ), ethereum ( ETH ) ve solana (SOLönerdi .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.