Elon Musk, Anlaşmanın Geçici Olarak Askıya Alındığını Açıkladı

Musk twitter
Abone Ol 

Elon Musk Cuma günü yaptığı açıklamada, Twitter Inc için yaptığı 44 milyar dolarlık anlaşmanın, spam ve sahte hesaplarla ilgili bekleyen ayrıntıları gerekçe göstererek geçici olarak askıya alındığını söyledi. Musk, Anlaşmanın Geçici Olarak Askıya Alındığını Açıkladı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Elon Musk, Anlaşmanın Geçici Olarak Askıya Alındığını Açıkladı

Elon Musk Cuma günü yaptığı açıklamada, Twitter Inc için yaptığı 44 milyar dolarlık anlaşmanın, spam ve sahte hesaplarla ilgili bekleyen ayrıntıları gerekçe göstererek geçici olarak askıya alındığını söyledi.

Musk bir tweet’te, “Twitter anlaşması, spam/sahte hesapların gerçekten de kullanıcıların %5’inden daha azını temsil ettiği hesaplamasını destekleyen ayrıntılar bekleyene kadar geçici olarak askıya alındı” dedi.

Sosyal medya şirketinin hisseleri, piyasa öncesi işlemlerde %20 düştü. Twitter, yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Önerilen Makaleler

Şirket, bu ayın başlarında, ilk çeyrekte para kazanılabilir günlük aktif kullanıcılarının %5’inden daha azını yanlış veya spam hesaplarının temsil ettiğini tahmin etmişti.

Ayrıca, Musk ile anlaşma kapanana kadar, reklamverenlerin Twitter’da harcamaya devam edip etmeyeceği de dahil olmak üzere çeşitli risklerle karşı karşıya olduğunu söyledi.

Dünyanın en zengin adamı ve Tesla Inc’in CEO’su Musk, önceliklerinden birinin “spam botlarını” platformdan kaldırmak olacağını söylemişti.

Uyarı

Bilgikripto.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Bilgikripto.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Bilgikripto.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri