Ana SayfaAltcoin HaberleriTrust Wallet Token (TWT) Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini

Trust Wallet Token (TWT) Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini

spot_img

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’ın popüler kripto varlığı , Trust Wallet Token (TWT) Nedir ? TWT Token Yorum , Analiz , Grafik , Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025 !

Trust Wallet Token (TWT) Nedir ?

Trust Wallet, kullanıcıların kripto satın almasına, saklamasına, takas etmesine ve kazanmasına olanak tanıyan bir kripto cüzdanıdır. Trust Wallet Token (TWT) , Trust Wallet’ın yerel simgesidir ve BEP-2 ve BEP-20 token standartlarında mevcuttur.

Trust Wallet şu anda 40 blok zinciri ve 160k+ kripto varlığını desteklemektedir . Ayrıca Cosmos, Tezos, Kava ve diğer blok zincirlerinde stake etmeyi de destekler . Ayrıca Trust Wallet, tüm kripto koleksiyonlarınızı tek bir yerde depolamak ve bunlara erişmek için kolay bir yol sağlar .

TWT aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:

  • Yönetim : Yeni blok zinciri desteği, belirteçler ve ürün özellikleri eklemek için karar verme sürecine katılın .
  • İndirim : Uygulama içi kripto para birimi satın alımlarında ve DEX hizmetlerinin kullanımında indirimler alın.

27 Ocak 2021 itibariyle, TWT’nin toplam arzı 1.000.000.000’dir ve mevcut dolaşım arzı %34.7’dir . Tüm dolaşımdaki tedarik, promosyonlar, eşantiyonlar veya kullanıcı edinme etkinlikleri aracılığıyla Trust Wallet topluluğuna dağıtılır.

Trust Wallet Token (TWT)
Veriler
Dolaşan Arz
346.951.186 TWT
Toplam Arz
1.000.000.000 TWT
Maksimum Arz 
1.000.000.000 TWT
Çıkış Tarihi
2017
ATH / ATL
$1.65 / $0.006478

TWT Token Nereden Alınır ?

Anlık olarak Rose Coini , dünyanın en büyük kripto para , NFT , Fan Token platformu olan Binance üzerinden satın alabilirsiniz . Eğer hala bir Binance hesabınız yoksa BURADA yer alan bağlantı üzerinden kaydınızı başlatabilirsiniz . Şimdi Binance ‘a katıl , eşsiz ödüller , yarışmalar , etkinlikler , faydalar ve çözümlerden yararlanın !

twt token grafik , analiz , fiyat

TWT Token Fiyat

TWT Token  fiyat bilgisine anlık olarak Bilgi Kripto web sitesi üzerinden erişebilirsiniz . Ayrıca , TWT Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına  Buradan ulaşabilirsiniz ! 1 TWT ne kadar ? TWT Coin Kaç TL ?

[ccpw id=”17177″]

TWT Token Grafik

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak tüm kripto birimlerin ve coinlerin grafik , fiyat , yorum ve geçmiş verilerine Buradan ulaşabilirsiniz . TWT Token canlı grafik !

[ccpw id=”17178″]

TWT Token Yorum Ve Geleceği

Başlangıçta Trust Wallet cüzdan uygulaması , Viktor Rahchenko tarafından kullanıcıların kripto varlıkları saklama , transfer ve swap işlemlerini kolaylaştırmak için üretildi ve tasarlandı . Fakat daha sonra , fünyanın en büyük kripto para , blockchain borsası Binance Trust Wallet ‘ı satın aldı . Binance himayesine geçen uygulama ve token daha sonra ciddi bir yükseliş sergiledi .  Dünyada yer alan haber , ekonomik sıkıntılar kripto para sektörünü ciddi düzeyde olumlu yada olumsuz etkileyebilir . Kripto varlıklar için yapılan analizler ve yorumların çoğu bu etmenler baz alındığında geçerliliğini yitirmektedir . Buradaki bilgiler kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir

TWT Token Fiyat Tahmini

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından TWT Token için fiyat tahminlerini topladık. Aşağıda yer alan TWT fiyat tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

TWT Token Fiyat Tahmini 2022

2022’nin geri kalanı için Trust Wallet Token fiyat tahminleri itibarıyla farklı görüşler var. TradingBeast, 1,191448$’a doğru bir yükseliş bekliyor ve PricePrediction.net yıl sonuna kadar ~1,25$ ile yankılanıyor. Örneğin, WalletInvestor’dan diğer uzmanlar, Aralık ayında 1.11435$’lık düşüş rakamlarına atıfta bulunarak Trust Wallet Token’ın gelecekteki fiyatı konusunda daha karamsar.

TWT Token Fiyat Tahmini 2023

TradingBeast, 2023 için Trust Wallet Token fiyat tahminlerinde kripto paranın fiyatının Aralık ayına kadar 1.138237$’a düşeceğini tahmin ediyor. Trust Wallet Token’ın geleceğini öngören WalletInvestor, Trust Wallet Token fiyatının o zamana kadar ~0,48093 $’a ulaşacağını söyleyerek fiyatının daha da düşmesini bekliyor. Aksine, PricePrediction.net Trust Wallet Token fiyat artışını tahmin etmeye devam ediyor ve 2023’te yaklaşık 1,8 $ civarında fiyat veriyor.

TWT Token Fiyat Tahmini 2024

2024 için Trust Wallet Token fiyat tahminleri hala ağırlıklı olarak olumsuz, bazı analistler 0.14076$-1.156842$ aralığında (WalletInvestor, TradingBeast) fiyatlar vaat ederken, PricePrediction.net farklı bir görüşe sahip ve fiyatın Aralık 2024’te 2,7$’a ulaşma olasılığından bahsediyor.

TWT Token Fiyat Tahmini 2025

Hem WalletInvestor hem de PricePrediction.net, Trust Wallet Token pazarının 2025’te büyüyeceğini ve yıl sonunda sırasıyla 1.34895$ ve 4.03$ ile sonuçlanacağını tahmin ediyor. Diğer Trust Wallet Token fiyat tahminleri bu fikri destekliyor: TradingBeast, Trust Wallet Token’ın Aralık 2025’e kadar 1.456313$’a ulaşacağını tahmin ediyor.

Yukarıda bahsedilen analizler ve fiyat tahminlerinde de anlaşılacağı gibi, TWT projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz TWT fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, TWT projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

TWT Token Analiz

Trust Wallet Token Teknik Analiz , TWT kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu TWT alım-satım derecesini görebilirsiniz. TWT/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

 

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar