Milyarder Seth Klarman, Kripto Para İçin Neler Söylüyor?

Klarman Kripto para

Milyarder yatırımcı Seth Klarman, kriptonun amacını göremediğini söylüyor. “Kimsenin ona sahip olması gerektiğini düşünmüyorum. Bana öyle geliyor ki, çok fazla gözyaşları içinde bitebilir ”diye ekledi. Milyarder Seth Klarman, Kripto Para İçin Neler Söylüyor?

Dünyanın En Büyük ve Güvenilir Kripto Para Borsası Binance’a kayıt olun! Ömür Boyu %20 Komisyon İndirimi ve Kayıt Ödülü Kazanın!

Milyarder Seth Klarman, Kripto Para İçin Neler Söylüyor?

Amerikalı milyarder yatırımcı ve hedge fon yöneticisi Seth Klarman , Harvard Business School ile bu hafta yayınlanan bir röportajda kripto para, altın ve ABD doları gibi çeşitli konularda görüşlerini paylaştı .

Klarman, 1982’de kurucularından olduğu Boston merkezli bir hedge fonu olan Baupost Group’un CEO’su ve portföy yöneticisidir. Yatırım firmasının şu anda yönetim altında yaklaşık 30 milyar doları var. Forbes’a göre, tahmini net değeri 1,5 milyar dolar.

Kripto para konusunda Klarman şunları söyledi:

“Kriptonun amacını göremiyorum. Bana teknisyenler için kedi nanesi gibi bir his veriyor.”

Fazladan kripto madenciliği yapmak, çözülmesi gerekmeyen matematik problemlerini çözmek için İzlanda ülkesinden daha fazla enerji kullandığımız fikri bana çılgınca geliyor” dedi.

“İnsanlar neden 10 veya 50 farklı kripto paraya ihtiyaç duyuyor? Anlamıyorum,” diye devam etti milyarder yatırımcı, vurgulayarak:

“Kimsenin ona sahip olması gerektiğini düşünmüyorum. Bana öyle geliyor ki, çok fazla gözyaşları içinde bitebilir.”

Önerilen Makaleler

Buna karşılık Klarman şunları söyledi: “Ben altın hayranıyım. Bence altın bir krizde değerlidir.”

Baupost Group patronu da ABD doları hakkında yorum yaptı. “ABD, doların çok uzun bir süredir dünyanın rezerv para birimi olması gibi muazzam bir avantaja sahip. Yakın zamanda değişmesi pek olası değil.” diye fikir verdi.

Milyarder, “İnsanların Çin para birimini kabul ettiğini hayal etmek zor” diyerek şunları da söyledi:

“İnsanların kripto para birimini kabul ettiğini hayal etmek zor. Sadece çok fazla belirsizlik var.”

Klarman uzun zamandır kriptoya şüpheyle yaklaşıyor. Daha önce bitcoini sardalya ticaretiyle karşılaştırmıştı .

Baupost Group başkanı, Warren Buffett ve Benjamin Graham gibi efsanevi yatırımcılar tarafından savunulan strateji olan değer yatırımının bir savunucusudur. Klarman, “bir sonraki Warren Buffett” ve “Boston’un Kahini” olarak adlandırıldı.

Buffett ayrıca bitcoin ve kripto para biriminde değer görmüyor. Daha önce Bitcoin‘in “muhtemelen fare zehiri karesi” olduğunu söyledi. Mayıs ayında, dünyadaki tüm bitcoin için 25 dolar ödemeyeceğini söyledi .

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.