Ukrayna Hükümeti Bağışlanan Cryptopunk Token’ı 90 ETH karşılığında Satıyor

Cryptopunk Token

Ukrayna hükümeti, birkaç ay önce savaştan zarar gören ülkeyi desteklemek için bağışlanan bir Cryptopunk NFT’yi sattı. Ülkenin dijital dönüşüm bakanlığı, tokenın, tahsilat için Ethereumda 100.000 dolardan fazla harcayan kimliği belirsiz bir alıcı tarafından satın alındığını söyledi. Ukrayna Hükümeti Bağışlanan Cryptopunk Token’ı 90 ETH karşılığında Satıyor!

Dünyanın En Büyük ve Güvenilir Kripto Para Borsası Binance’a kayıt olun! Ömür Boyu %20 Komisyon İndirimi ve Kayıt Ödülü Kazanın!

Ukrayna Hükümeti Bağışlanan Cryptopunk Token’ı 90 ETH Karşılığında Satıyor!

Ukraynalı yetkililer , Dijital Dönüşüm Bakanı Mykhailo Fedorov ve yardımcısı Alexander Bornyakov, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, Cryptopunk’ın takas edilemez bir tokeninin ( NFT ) satışından 100.000 $ ‘dan fazla para topladıklarını duyurdu. Eşsiz koleksiyon, bilinmeyen bir yatırımcı tarafından 90 ether ( ETH ) karşılığında satın alındı.

NFT, Cryptopunk #5364, Mart ayı başlarında Aid for Ukraine kripto para toplama kampanyasına bağışlandı. O sırada Bornyakov, 56 ETH değerinde olduğunu tweetledi, ancak ethereum ve diğer kripto para birimlerinin fiyatı, son kripto piyasası çöküşünden önce önemli ölçüde daha yüksekti.

Eski bir Sovyet cumhuriyeti olan Doğu Avrupa ulusu, 24 Şubat’ın ilk saatlerinde çok daha büyük komşusu Rusya tarafından işgal edildi. Kiev hükümeti ve bir dizi gönüllü kuruluş, NFT‘ler de dahil olmak üzere giderek artan bir şekilde kripto bağışlarına bel bağladı. Ülke, savunma ve insani yardım çabalarını finanse etmek için şimdiden milyonlarca dolar topladı.

Önerilen Makaleler

Alex Bornyakov Pazartesi günü bir tweet’te Cryptopunk koleksiyonundan tokenin satışını duyurarak, küresel kripto topluluğunun Ukrayna’yı desteklemeye devam ettiğini belirtti. Aynı zamanda Ukrayna Başbakan Yardımcısı olarak da görev yapan Mykhailo Fedorov Salı günü tweet attı “Böyle cömert bağışlar için kripto topluluğuna teşekkür etmek istedim”.

Cryptopunks , Ethereum blok zincirinde bir NFT koleksiyonudur. 2017 yılında başlatılan proje, ilk kripto koleksiyonlarından bazılarını sundu. Cryptopunk #5364, Ukrayna için fon toplamak için kullanılan ilk karşılıksız token değil. Mart ayında, Ukrayna bayrağının NFT’sinin satışı, Ethereum’da 6.7 milyon doları aştı.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.