Binance ve Cristiano Ronaldo Efsanevi NFT Ortaklığı İçin Bir Araya Geldi !

binance ronaldo nft

Lider kripto para borsasında kalite önceliklerden biridir . Tam da bu noktada himayesinde barındırdığı ürün ve hizmetlerde en yüksek kalite ve premium hizmetleri kullanıcılara sunmaktadır . Binance ‘dan yine üst düzey bir işbirliği daha ! Binance , futbolun efsanesi Cristiano Ronaldo ile Efsanevi NFT Ortaklığını duyurdu !

Binance , Cristiano Ronaldo Efsanevi NFT Ortaklığı !

Futbolun efsaneleşmiş ve markalaşmış ismi Binance ile ortaklığını duyurdu ! Beş kez Ballon D’or kazananı, yalnızca Binance’in resmi NFT platformunda piyasaya sürülecek bir dizi NFT koleksiyonuyla dünya çapındaki futbol hayranlarına türünün tek örneği bir deneyim sağlamak için Binance ile güçlerini birleştiriyor. Belirli ülkelerdeki kayıtlı Binance kullanıcıları da koleksiyonları Binance Pay kullanarak satın alabilecekler.

Bu yıl içinde piyasaya sürülmesi planlanan ilk koleksiyon, Ronaldo ile işbirliği içinde oluşturulan ikonik tasarımlara sahip olacak. Ronaldo,

“Benim için hiçbir şey hayranlardan daha önemli değil, bu yüzden benzeri görülmemiş deneyimler ve bu platform aracılığıyla erişim sağlama fikri, parçası olmak istediğim bir şeydi” diyor. Hayranların da koleksiyondan benim kadar keyif alacağını biliyorum.”

açıklamasını yaptı . Bu ortaklık sayesinde Binance, spor fandom deneyimini benzeri görülmemiş seviyelere taşıyor. Ayrıca, Arjantin Futbol Federasyonu, Brezilya Futbol Konfederasyonu ve profesyonel spor kulüpleri SS Lazio (IT) ve FC Porto (PT) ile mevcut ortaklıklar üzerine inşa edilecek.

Binance Kurucusu ve CEO’su “CZ” (Changpeng Zhao) :

“Cristiano Ronaldo dünyanın en iyi futbolcularından biri ve sporun ötesine geçerek birçok sektörde bir ikon haline geldi.  Özgünlüğü, yeteneği ve hayır işleriyle dünyanın en özel hayran kitlelerinden birini topladı” dedi. Hayranlarına Ronaldo ile bağlantı kurmaları ve ikonik bir spor tarihine sahip olmaları için özel katılım fırsatları sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

Ayrıca lider kripto para para , NFT borsası açıklamalarında “Tüm NFT, futbol ve Cristiano Ronaldo hayranları için bu, olacakların sadece başlangıcı” dedi .

Şimdi Dünyanın En Büyük NFT Pazarına Katılmanın Tam Zamanı ! Bir Binance.com hesabına kaydolarak veya Binance kripto alım satım uygulamasını indirerek başlayın .

Binance NFT Rehberleri

Binance Haber , Duyuru , Etkinliklerinden Haberdar Ol !

Binance Telegram
Binance Twitter

Sosyal Medya'da Bilgi Kripto !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !