Binance İle Ücretsiz Kripto Kazanın !

kripto kazan

Lider kripto para borsası tarafından Kripto Para kazanmak ister misiniz ?  Cevabınızı tahmin edebiliyorum 🙂 O zaman konumuza geçelim . Binance, kullanıcıların kursları ve kısa testleri tamamlayarak blockchain hakkında bilgi edinebileceği ve 10 $’a kadar kripto kazanabileceği “Binance Öğren ve Kazan” etkinliğinin bir sonraki turunu yakında başlatacağını duyurdu ! Binance İle Ücretsiz Kripto Kazanın ! 

Ücretsiz Kripto Kazanmak İçin Şimdi Kaydol !

Binance Öğren ve Kazan İle Ücretsiz Kripto Kazan ! 

Kimlik doğrulamasını tamamlamış tüm kullanıcılar, şu andan itibaren makaleleri okumaya, videoları izlemeye ve 23/06/2022 günü saat 10.00’dan (TSİ) tokenler tükenene kadar kısa testleri çözmeye başlayabilir! 

Hak kazanan kullanıcılar, tamamladıkları kurslara veya kısa testlere bağlı olarak önceden belirlenmiş bir miktarda KNCFRONT veya tamamladıkları kursa veya teste bağlı olarak diğer projelerden token kazanabilme şansını elde edecektir. Her kursun yalnızca bir defa tamamlanabileceğini ve her kullanıcının tamamladığı kurs başına en fazla bir ödüle hak kazanabileceğini lütfen aklınızda bulundurun.

Kurallar ve Şartlar

  • Yasa dışı şekilde toplu olarak kayıt edilmiş hesaplar ve alt hesaplar herhangi bir ödül almaya veya katılıma hak kazanamazlar
  • Ödüller sınırlı sayıdadır ve ilk gelen alır esasında dağıtılacaktır. Kullanıcılar, ilgili kursun ödülünü ancak kısa testi tamamladıktan sonra alabilirler.
  • Kullanıcıların kazanabileceği ödüller için ülke bazında üst sınırlar bulunmaktadır.
  • Hak kazanan kullanıcılar, birden fazla ödül almak için birden fazla kısa test çözebilirler.
  • Alınacak ödülün nihai değeri piyasa dalgalanması nedeniyle değişebilir.
  • Ödüller, kısa testi geçen kullanıcılara 48 saat içerisinde dağıtılacaktır. Kullanıcılar, ödüllerini Hesap > Ödül Merkezi sayfasına giderek kontrol edebilirler.

İlginizi Çekebilir ?

Binance Haber , Duyuru , Etkinliklerinden Haberdar Ol !

Binance Telegram
Binance Twitter

Sosyal Medya'da Bilgi Kripto !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !