LTO Network Nedir ? LTO Coin Teknik Analiz , Yorum ve Geleceği !

LTO Network Nedir ? LTO Coin Teknik Analiz , Yorum ve Geleceği ! 

LTO Network ( LTO Coin ) Merkezi olmayan iş akışları, veri ve belge doğrulama ve kimlik doğrulama gibi B2B kurumsal çözümler üzerine kurulmuştur. LTO Network Nedir ? LTO Coin Teknik Analiz , Yorum ve Geleceği ! 

LTO Network ( LTO Coin ) Nedir ? 

LTO Network, güçlü gerçek dünya kullanımıyla kendisini Avrupa’nın önde gelen blok zinciri olarak kabul ettirdi. Merkezi olmayan iş akışları, veri ve belge doğrulama ve kimlik doğrulama gibi B2B kurumsal çözümler üzerine kurulmuştur. 2021’de, LTO Network‘ün COBALT ana ağ güncellemesi, Merkezi Olmayan Tanımlayıcıların (DID) ve Doğrulanabilir Kimlik Bilgilerinin (VC) eklenmesiyle bu sağlam tabanı genişleterek LTO Ağı’nı gerçek bir katman-1 blok zinciri olma yoluna soktu. Buna karşılık, Merkezi Olmayan Kimlikler ve Doğrulanabilir Kimlik Bilgileri, LTO Network‘ün en yeni odak noktasının merkezinde yer alır; İnsanların NFT‘lerine gerçekten sahip oldukları ve merkezi olmayan bir şekilde yönettikleri NFT2.0 teknolojisi.

LTO Network, hibrit (2 katmanlı) yaklaşımını kullanarak doğal olarak GDPR uyumludur. Bu, sürekli artan gizlilik yasalarıyla dünya çapındaki şirketler için kolay uyumluluk sağlar. Bu nedenle, LTO Network, geliştiricilerin ve işletmelerin Gizliliğe Duyarlı Merkezi Olmayan Uygulamalar (PADA) oluşturmasını sağlar ve projelerin keşfedilmesi için birçok benzersiz fırsat sunar.

LTO Ağı için acil planlar arasında NFT2.0, KYC’yi yönlendiren merkezi olmayan kimlikler/doğrulanabilir kimlik bilgileri, halihazırda kurulmuş projelerde genişletmeler ve çok daha fazlası yer alıyor.

LTO Network, ana ağını Ocak 2019’da başlattı. Kamuya açık izinsiz bir katmana ve sürece dahil olan taraflar için özel minyatür blok zincirleri olarak hareket eden özel bir katmana sahip hibrit bir blok zinciri platformudur. Başlangıçta WAVES‘in bir çatalı olan LTO Network, merkezi olmayan iş akışları ve iş süreci otomasyonu için büyük ölçüde değiştirildi ve genişletildi. Chainlink, orijin izi, grafik vb. dağıtılmış ve işbirliği dApp’leri için zincirler arası bir temel katman olmayı hedefleyerek gerçek dünya ile kripto alanı arasında gözlemlenen boşlukları kapatmak için çözümler geliştirmeye ve geliştirmeye devam ediyor.

lto coin analiz

LTO Network, esneklik gerektiren mevcut uygulamalarla entegrasyona her zaman öncelik vermiştir. Tipik olarak blok zincirler, imzalama için bir şifreleme algoritmasını (“şifre”) destekler. LTO Ağı, ED25519 standardını kullanır.

ED25519 yaygın ve iyi desteklenen bir standart olsa da, yaygın olarak kullanılan başka algoritmalar da vardır. Merkezi Olmayan Kimlikler, bir dizi şifreye izin verir, ancak alttaki katmanın sınırlaması nedeniyle genellikle yalnızca bir tanesi kullanılabilir.

LTO Ağı değil. ED25519 standardına ek olarak LTO Ağı, iki eğri ile ECDSA’yı da destekler. 1. secp256r1: SSL sertifikalarının yanı sıra uygulamalarda da yaygın olarak kullanılan bir NIST standardı. 2. secp256k1: Blockchainler, özellikle Bitcoin ve Ethereum tarafından yaygın olarak kullanılan, ancak kripto para birimleri dünyasının dışında nadiren kullanılan bir eğri.

Çoklu şifre desteği ile insanlar artık LTO Ağı üzerinde veya Merkezi Olmayan Kimlik doğrulama yöntemi olarak işlemleri imzalamak için bir Ethereum genel / özel anahtar seti kullanabilir.

LTO Ağı, Avrupa Birliği’nin GDPR veri koruma yasasıyla tamamen uyumludur. Hibrit LTO çerçevesi, özel blok zincirlerinin mümkün olduğunca ölçeklenebilir olmasına ve halihazırda yaygın olan kamu blok zincirlerinin güvenlik özelliklerine sahip olmasına izin verir. LTO Ağı, hisse kanıtı ( PoS ) konsensüs algoritması ile güvence altına alınmıştır.

LTO Network‘ün iki temel özelliği, kullanımı kolay canlı sözleşmeler ve ankrajlı hibrit blok zinciri mekanizmasının uygulanmasıdır. Canlı sözleşmeler, tarafların gerçek zamanlı olarak karşılıklı yarar sağlayan sözleşmeler oluşturmasına olanak tanır. Taraflar bir anlaşmaya vardığında ve canlı bir sözleşme başlattığında, LTO ana sistemi, olayların geçmişini ve sözleşmenin mevcut durumunu kaydetmek için özel bir özel blok zinciri oluşturur.

Anlaşma gerçekleştiğinde, taraflardan biri blok zincirine bir yanıt gönderir ve diğeri bunu imzalayarak düğümün eylemin gerçekleştiğini onaylamasına izin verir. Tüm sözleşme verileri yalnızca taraflara açıktır.

Canlı sözleşmeler, kullanıcıların eylemleri kaydetmesine, katılımcıları eklemesine/kaldırmasına ve blok zincirinde tartışmaları kaydetmesine olanak tanır. Ayrıca, mevcut bir anlaşma çerçevesinde çatışmaları çözmeyi ve alt süreçler eklemeyi mümkün kılar. LTO Network Nedir !

Blok zinciri işlevselliği iki katmana ayrılmıştır: genel ve özel. Özel katman, verimli işbirliği, veri alışverişi ve süreç otomasyonu için tasarlanmıştır. Buna karşılık, genel katman, dağıtılmış düğümler ve bir ödül sistemi sayesinde yüksek düzeyde güvenlik sağlar.

LTO Network Toplam Arzı Ne Kadar ?

LTO Toplam Arz : 397.969.833 LTo ‘ dir.

LTO Network Kurucusu Kim ? 

  • CEO: Rick Schmitz, deneyimli bir girişimci ve LTO Network’ün kurucu ortağıdır. Bundan önce, Deloitte ve PwC’de özel sermaye ve birleşme ve satın almalarda çalıştı.
  • CFO: Martijn Migchelsen CFO, COO ve LTO Network’ün kurucu ortağıdır. Daha önce PwC’de kurumsal finans danışmanı olarak çalıştı.
  • Baş Mimar : Arnold Daniels, projenin kurucu ortağı ve baş mimarıdır. Arnold, açık kaynak geliştirme konusunda geniş deneyime sahiptir ve LTO Ağı olan platformu oluşturmaya odaklanan çekirdek geliştirme ekibine liderlik etmektedir. LTO Network’ten önce Daniels, Cloud9’da lider yazılım mühendisi olarak çalıştı.
  • CTO: Sven Stam, LTO Network’ün CTO’su. Yapay zeka alanında yüksek lisans derecesine sahip ve 15 yılı aşkın

LTO Coin Nereden ve Nasıl Alınır ? 

LTO Network alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle söz konusu borsalara kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir. Eğer hala kaydınız yoksa buradan Kayıt yaparak dünyanın en büyük Kripto para borsası olan Binance ‘ dan kolayca alım-satım yapabilirsiniz.!

LTO Coin Fiyat , Grafik ve Piyasa Değeri ! 

Bilgi Kripto sitesinde , kripto paraların canlı fiyatını görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . LTO Coin Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz !

isim Fiyat24 saat % Arz hacim Piyasa değeri
lto-network
LTO Network
₺1.57
-8.54%
392,646,048.45 LTO
₺39,907,396.07
₺616,986,521.95

Önerilen Makaleler

LTO Coin Yorum ve Geleceği !

LTO Yorum Ve Geleceği !Son zamanlarda, LTO  hızla çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor . LTO Coin Geleceği !

LTO Coin Teknik Analiz !

 LTO Coin Teknik Analiz , LTO kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu LTO Network alım-satım derecesini görebilirsiniz. LTO/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.