Ethereum Grafik ! Ethereum Fiyat Grafiği !

ethereum fiyat grafiği
Abone Ol 

Kripto Para piyasasının en güçlü 2. kripto para birimi Ethereum ‘dur ! Ethereum ,  resmi olarak piyasaya sunulduğu tarih ise 2015 ‘dir. Ethereum adını , kurucusunun elementler ve bilimsel makaleler ile yola çıkarak seçtiği belirtiliyor . Vitalik , Ether kelimesinden ve anlamından  yola çıkarak , Etherium ‘un kelimesinin kulağa çok hoş geldiğini belirterek bu seçimi yaptığını belirtti. Ether maddesi , evrene nüfuz eden ve ışığın hareket etmesini sağlayan varsayım olan görünmez araçtır . Ethereum takımında kurucunun yanı sıra ,  Mihai Alisie, Anthony Di Iorio ve Charles Hoskinson’dan oluşmaktadır . Geliştirilmeye açıktır . Kullanıcıların çoğunun merak ettiği ethereum inceleme grafiği bilgikripto.com ‘da ! İşte , Ethereum Grafik ! Ethereum Fiyat Grafiği !

Ethereum Grafik !

Bilgikripto.com ‘da canlı olarak , Ethereum Grafik incelemesi yapabilir ve Ethereum Fiyat Grafiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz .


 

Ethereum Fiyat Grafiği !

Bilgikripto.com ‘da Ethereum Fiyat Grafiği sayesinde , Ethereum ‘un yıllar içinde ki fiyat gelişiminden haberdar olabilirsiniz !


ethereum fiyat grafiği

Ethereum Alım Rehberi

  • %20 Bonus ve Komisyon İndirimli Binance Kayıt Rehberi
  • ETH USD alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi başlatın .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen Nufüs bilgilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Legal olmayan bilgiler hesabı kalıcı olarak banlayacaktır .
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra dolar bazlı ETH alım satım işlemleri gerçekleştirebilirsiniz .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.