Bitcoin (BTC) Fiyatı $62,923.00, Yorum ve Geleceği

Bitcoin (BTC) bugünkü fiyatı $62,923.00 , piyasa değeri $1,245.07 B. Fiyatı son 24 saat içinde 4.13% yukarı değişiklik gösterdi. Bitcoin (BTC) yorum, geleceği ve fiyat tahminleri aşağıda yer almaktadır.


Alış-satış Bitcoin
 • bitcoin
  Bitcoin (BTC)
 • Canlı Fiyat
  $62,923.00
 • 24s %
  4.13%
 • Piyasa Değeri
  $1,245.07 B
 • Hacim
  $79.62 B
 • Rütbe
  1

Canlı Grafik

Bitcoin ( BTC ) Coin Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri Bilgi Kripto 'da !

Bitcoin (BTC) Fiyat ! BTC Canlı Fiyatı ! BTC Bugün Ne Kadar ?

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak Bitcoin fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz . Bugün 1 BTC Kaç Dolar, TL, Euro! Canlı Kripto Para piyasası Bilgi Kripto 'da !

Bitcoin (BTC) Fiyat ! Bitcoin Bugün Ne Kadar ? Bitcoin Canlı Fiyat !

Bitcoin , 2009 yılında Satoshi Nakamoto tarafından geliştirilen dijital para birimidir . Kısaltması BTC ‘dir . Anlık olarak bilgi kripto web sitesinde , Bitcoin, Türk Lirası, Dolar, Euro ve diğer itibari paralar karşısındaki değerini görüntüleyebilirsiniz .

Mining ( madencilik , dijital kazıma işlemi ) işlemi ile elde edilebilir . Madencilik sona erdiğinde piyasada toplamda 21 milyon adet Bitcoin bulunacaktır. Herhangi bir kuruma , kuruluşa , bankalara , merkez borsalarına bağımlılığı yoktur.

bitcoin tl

Merkeziyetsiz bir dijital para birimidir. Maddesel hiçbir fiziğe sahip değildir. ( Altın , Gümüş vb. ) . Bitcoin transferi için internet gerekmektedir. BTC transfer işlemi sırasında ara komisyoncu yoktur. Sadece transfer işlemini onaylayan madencilere cüzzi miktarda ödeme yapılır .

Bitcoin Rehber Makaleleri

Bitcoin; TL,DOLAR EURO gibi birçok para birimine dönüştürülebilir. Bitcoin alım satım işlemleri haftanın 7 gün 24 saati gerçekleştirilebilir. İnişli çıkışlı bir geçmişe sahip olan Bitcoin hakkında her sene farklı senaryolar yer almaktadır. 2015 yılında Bitcoin artık bitti denildiğinde , Bitcoin için yolun çok başında olduğu bilinmiyordu.