Bitcoin (BTC) fiyatı $27,528.00 , Grafik, Hesaplama

Bitcoin (BTC) bugünkü fiyatı $27,528.00 , piyasa değeri $532.33 B. Fiyatı son 24 saat içinde -1.97% aşağı değişiklik gösterdi.


Alış-satış Bitcoin
 • bitcoin
  Bitcoin (BTC)
 • Canlı Fiyat
  $27,528.00
 • 24s %
  -1.97%
 • Piyasa Değeri
  $532.33 B
 • Hacim
  $16.46 B
 • High 24H
  $28,080.00
 • Low 24H
  $27,210.00
 • Mevcut Tedarik
  19.33 M BTC
 • Rütbe
  1

Kripto Hesaplayıcı


Canlı Grafik

Hangi Borsalarda Mevcut ?

# Borsa Çift Fiyat Hacim (24 saat) Güncelleme Trust Score

Bitcoin ( BTC ) Coin Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri Bilgi Kripto 'da !

Bitcoin ( BTC ) Fiyat ! BTC Canlı Fiyatı ! BTC Bugün Ne Kadar ?

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak Bitcoin fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz . Bugün 1 BTC Kaç Dolar , TL , Euro ! Canlı Kripto Para piyasası Bilgi Kripto 'da !

Bitcoin ( BTC ) Fiyat ! Bitcoin Bugün Ne Kadar ? Bitcoin Canlı Fiyat !

Bitcoin , 2009 yılında Satoshi Nakamoto tarafından geliştirilen dijital para birimidir . Kısaltması BTC ‘dir . Anlık olarak bilgi kripto web sitesinde , Bitcoin , Türk Lirası , Dolar , Euro ve diğer itibari paralar karşısındaki değerini görüntüleyebilirsiniz .

Mining ( madencilik , dijital kazıma işlemi ) işlemi ile elde edilebilir . Madencilik sona erdiğinde piyasada toplamda 21 milyon adet Bitcoin bulunacaktır. Herhangi bir kuruma , kuruluşa , bankalara , merkez borsalarına bağımlılığı yoktur.

bitcoin tl

Merkeziyetsiz bir dijital para birimidir. Maddesel hiçbir fiziğe sahip değildir. ( Altın , Gümüş vb. ) . Bitcoin transferi için internet gerekmektedir. BTC transfer işlemi sırasında ara komisyoncu yoktur. Sadece transfer işlemini onaylayan madencilere cüzzi miktarda ödeme yapılır .

Bitcoin Rehber Makaleleri

Bitcoin; TL,DOLAR EURO gibi birçok para birimine dönüştürülebilir. Bitcoin alım satım işlemleri haftanın 7 gün 24 saati gerçekleştirilebilir. İnişli çıkışlı bir geçmişe sahip olan Bitcoin hakkında her sene farklı senaryolar yer almaktadır. 2015 yılında Bitcoin artık bitti denildiğinde , Bitcoin için yolun çok başında olduğu bilinmiyordu.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.