ChainPort (PORTX Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

portx coin nedir
Abone Ol 

ChainPort, herhangi bir kripto tokenının (ERC20 yerel ve Polygon Native) BNB Chain, Avalanche, Polygon, Fantom, Moonriver ve Fuse gibi farklı blok zincirlerine taşımanıza izin veren izinsiz ve tamamen koruyucu bir köprü olarak tanımlanmaktadır. Peki tam olarak ChainPort (PORTX Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

PORTX Coin alım-satım işlemleri için hemen buradan Gateio borsasına kayıt olabilirsiniz!

ChainPort Nedir?

ChainPort, gerçek birlikte çalışabilirlik ile koruyucu düzeyinde güvenlik sağlayan yenilikçi bir blok zinciri köprüsüdür. ChainPort belirteci 7 blok zincirini destekler ve 2022’nin ilk çeyreğinde tüm büyük EVM’yi ve 2022’nin ikinci çeyreğinden itibaren EVM olmayanları destekleyecektir.

ChainPort yayında ve ChainPort kullanan 140’tan fazla tokena sahip TVL’de yaklaşık 250M ile. ChainPort, saklama güvenliğine sahip tek köprüdür ve onu tüm köprüler arasında en güvenlisi yapar. ChainPort, tüm varlıkları, en büyük MPC sağlayıcısı olan Fireblocks, Gnosis ve donanım yalıtımı tarafından Çok Taraflı Hesaplama kriptografisindeki en son gelişmeleri birleştiren çok katmanlı bir teknolojiyle korur.

ChainPort, ilk günden itibaren tam birlikte çalışabilirlik sağlayan tek köprüdür. Orijinal simgeye geri dönmeden desteklenen zincirlerden herhangi birine ve arasında bağlantı noktası belirteçleri.

Taşıma kolaydır ve herhangi bir kod veya teknik entegrasyon gerektirmez, her şey basit ve kullanımı kolay kullanıcı arayüz aracılığıyla yapılır.

Güvenlik, ChainPort için çok önemlidir ve bu özelliklerin yanı sıra açıklanmayan özellikleri içerir

Çok İmzalı Soğuk Cüzdan Koruması: Varlıkların ~%95’i, yalnızca birden fazla soğuk cüzdan ortak imzacısı aracılığıyla erişilebilen muti-sig soğuk kasalarda güvence altına alınmıştır.

Bağımsız Denetimden Geçti: ChainPort Akıllı Sözleşmeleri, önde gelen blockchain güvenlik firmaları tarafından doğrulanır ve denetlenir.

MPC şifreleme soğuk depolama: FireBlocks tarafından desteklenen donanım izolasyonu ile en son kriptografi buluşlarını birleştiren Çok Partili Hesaplama teknolojisi.

Sözleşme Seviyesi Güvenlik: Olağandışı model tespiti üzerine entegre sözleşme dondurma kuralları.

Sigorta Programı: ChainPort gelirlerinin %X’ini sigorta fonu olarak şeffaf ve güvenli bir adreste saklamak.

AI/ML güvenlik aktivasyonu: AI/ML algılama yoluyla gelişmiş ihlal girişimi desen tanıma.

PORTX Coin Nedir?

ChainPort’un yerel hizmet simgesi PORTX simgesidir, ChainPort’un ekosistemi ve uzun vadeli sürdürülebilirliği için merkezidir ve birçok yönden kullanılabilecek bir değer birimini ve bir değişim aracını temsil eder.

PORTX, indirimli taşıma ücretlerinde ve stake etme, kilitler, likidite teşvikleri, geri alımlar, ortaklar ve kullanıcılar ödüllendirme ve yönlendirme ve üyelik ödüllerini içeren ekosistem büyümesini teşvik etmek için kullanılır.

PORTX, bir ERC-20 belirteci olarak Ethereum‘da yerel olarak piyasaya sürülecek ve ek önde gelen blok zincirlerine taşınacaktır. Buna BNB, Polygon, Avax, Fantom ve yoğun talep üzerine diğerleri dahildir. Bu nedenle, PORTX Coin, dağıtıldığı blok zincirine göre değişen birkaç farklı sözleşme adresine sahip olacaktır.

Önerilen Makaleler

ChainPort Nereden ve Nasıl Alınır?

ChainPort alım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.