Polygon, Web3’ün Kabulünü Destekleyecek Supernet Projesini Açıkladı

22 Nisan’da, ikinci katman (L2) ölçeklendirme ağı Polygon, Web3 teknolojisini desteklemek için oluşturulmuş bir blok zinciri protokolü olan yeni Supernets ağını tanıttı. Ayrıca, Polygon, “benimseme sürecini hızlandırmaya yardımcı olabilecek” ilk Supernet kullanıcılarına 100 milyon dolar vaat ediyor. Duyuru, Supernets’in esasen takımın “steroidler üzerindeki” Polygon Edge ağı olduğunu detaylandırıyor. Polygon, Web3’ün Kabulünü Destekleyecek Süpernet Projesini Açıkladı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Polygon, Web3’ün Kabulünü Destekleyecek Supernet Projesini Açıkladı!

Polygon , geçen yıl Polygon Edge’i başlattıktan sonra Supernets adlı yeni bir proje ortaya çıkardı . Esasen, Polygon Edge, kullanıcıların belirli şeyler yapan özel blok zinciri ağlarını başlatmasına olanak tanıyan özelleştirilebilir bir blok zinciri yığınıdır. Edge’in 11 ay önce piyasaya sürülmesinin ardından ekip, Edge tarafından desteklenen ve daha az karmaşıklığa sahip bir proje olan Polygon Supernets’i ortaya çıkardı . Supernet’ler hala Edge’i kullanıyor olsa da, en son sürüm, Edge ile ilgili karmaşıklıkları azaltan “birkaç önemli özellik” sunuyor.

Coin Analiz , Yorum Ve Geleceği , Bilgi Kripto ‘da !

Süper ağlar temel olarak geliştiricilerin sunucularla ilişkili tüm maliyetler olmadan özel ağlar oluşturmasına olanak tanır. MATIC ekibi, “her Supernet belirli bir uygulama, proje veya kullanım durumu için oluşturulduğu ve çalıştırıldığı” için Supernet’lerin özel bir çözüm olduğunu söylüyor ve bu da kullanıcılara “özel Web3 barındırma” avantajı sağlıyor. Ağlar, Polygonn’un yerel kripto varlığı MATIC kullanılarak da güvence altına alınabilir. Farkındalığı ve benimsemeyi artırmak için MATIC, ilk Supernet kullanıcılarına 100 milyon dolar tahsis ettiğini daha da açıkladı.

Önerilen Makaleler

Kurucu ortağı Mihailo Bjelic yaptığı açıklamada, “Web3’ün kitlesel olarak benimsenmesi için blok zinciri geliştirmenin karmaşıklıklarını soyutlamak ve aynı anda ölçeklendirme yeteneği ve kişiselleştirme sunmak çok önemlidir.” “PolygonSupernets, tüm bunları sağlayarak, herhangi bir projenin blok zinciri hedeflerini hızlı bir şekilde izlemesini ve büyüyen MATIC çok zincirli ekosisteme katılmasını sağlar.”

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.