Fantom (FTM) Dünkü Düşüşün Ardından Yüzde 11 Toparlandı!

Fantom (FTM) düşüş

2021’de daha iyi performans gösteren Fantom’un (FTM) gidişatı son aylarda büyük zarar gördü.  Fantom (FTM) Dünkü Düşüşün Ardından Yüzde 11 Toparlandı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Fantom (FTM) Dünkü Düşüşün Ardından Yüzde 11 Toparlandı!

Fantom (FTM) Ocak ortasından bu yana, FTM fiyatı son 6 ayda 94 yüzde puanı güneye kaydı. En düşük seviyede, Fantom, 13 Haziran Pazartesi günü 0.195 $ ile yeni bir yılın en düşük seviyesine geriledi ve 0.240 $’lık son kayda değer tarihi düşük seviyeye doğru bir karşı hamleye başlamadan önce. Bu, FT fiyatının son 24 saatlik işlemde kuzeye doğru yüzde 11 oranında yükselmesine izin veriyor. Satın alan tarafın ilk hedefi, eski kilit desteğin 0,290 dolardan geri alınması.

Önerilen Makaleler

12. Haziran 2022:  Son 24 işlem saatinde 13 puanlık bir fiyat düşüşü ile Fantom (FTM), ilk 100 altcoin‘in altını çiziyor. Kısa vadede, FTM fiyatı yeni yılın en düşük seviyesi olan 0.225 $’a düştü. Alım satımın son birkaç saatindeki teknik iyileşme, Fantom’un 12 Mayıs 2022’deki eski düşük seviyenin şu an için 0.240 ABD Doları’nın üzerine çıkmasına izin verdi, ancak Fantom’un yılın başından bu yana yaptığı fiyat düzeltmesi yüzde 93 ile dikkat çekici.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.