BNB Yorum , Geleceği (Ağustos 2022)

bnb geleceği
Abone Ol 

Kripto ekosisteminin en büyük 3. kripto varlığı BNB yorumlarını okumaya hazır mısınız ? BNB yorum geleceği (Ağustos 2022) bu yazımızda !

İçerik Rehberi

Temelde BNB Nedir ?

BNB, Binance ekosistemine güç sağlar ve Binance Zincirinin yerel varlığıdır . BNB, Haziran 2017’de oluşturulan, Temmuz ayında bir ICO sırasında başlatılan bir kripto para birimidir. Binance borsasında ücret indirimi için kullanılmak üzere tasarlanan, kapsamı yıllar içinde genişletildi.

BNB, Binance Chain’i yerel zincir belirteci olarak güçlendirir . Örneğin, Binance DEX’te ücret ödemek, yeni tokenlar vermek, siparişleri göndermek/iptal etmek ve varlıkları transfer etmek için kullanılır.

BNB ekonomisinin merkezinde , toplam arzında (~ her üç ayda bir) dönemsel azalmalara yol açan bir yanma mekanizması vardır. İlk 200 milyonluk maksimum arzdan, arzın 100 milyona ulaşana kadar yanıkların devam etmesi bekleniyor .

BNB
Veriler
Dolaşan Arz
161.337.261 BNB
Toplam Arz
161.337.261 BNB
Maksimum Arz 
200.000.000 BNB
Çıkış Tarihi
2017
ATH / ATL
$690.93 / $0.09611

BNB Kaç TL , Euro , Dolar

BNB USD, TL ,Euro ve Sterlin cinsinden fiyat karşılığını aşağıda görüntüleyebilirsiniz . Ayrıca Coine tıklayarak Grafik , hesap makinesi , listelendiği borsalar bilgisine ulaşabilirsiniz .

  • USD
  • AUD
  • EUR
  • JPY
  • TRY

BNB Yorum , Geleceği (Ağustos 2022)

BNB için yapılan yorum , geleceği ve fiyat tahminlerini sizler için derliyoruz . Bununla birlikte, hiç kimse kripto para birimlerinin fiyatlarını tam bir kesinlikle tahmin edemez, bu nedenle aşağıdaki Rune yorum fiyat tahminlerinin yalnızca olası fiyat gelişimi için bir öneri olarak hizmet ettiğini ve yatırım tavsiyesi olarak kullanılmasının amaçlanmadığını anlamak çok önemlidir.

Changelly BNB Yorum Geleceği

2022 yılının ortasında BNB fiyatı ortalama 330.87$’dan işlem görebilir. Ağustos 2022, BNB değerinde 358,23$’a bir artışa da tanık olabilir. Fiyatın Ağustos 2022’de 319.22 doların altına düşmeyeceği varsayılıyor.

Coinquara BNB Yorum Geleceği

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, Binance 2022’nin sonunda 666,5 dolara ulaşabilir. O zaman bu yükseliş hızlı olacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 700 dolara ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Coinpedia BNB Yorumları

BNB, 2021’deki coşkulu trendini ritim tutarsa, fiyat maksimum 409.3 $ hedefine yükselebilir . Doğrusal bir yükseliş trendi, fiyatı ortalama 287,1 $ seviyelerinde sabitleyebilir . FUD ve olumsuz duyguların yanı sıra ürkek dönen piyasa, fiyatı 337,2 dolara çıkarabilir .

Longforecast BNB Fiyat Tahminleri

Başlangıç ​​fiyatı 294 Dolar olarak öngörülüyor . Maksimum fiyat 417$, minimum fiyat 289$. Ayın ortalaması 340$. Ay sonunda Binance Coin fiyat tahmini 361$, Ağustos için değişim %22.8.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Buradaki veriler bilgilendirme amaçlıdır . 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.