BTC 27K $’a Yükselirken, 500 Milyon Doların Üzerinde Tasfiye Edildi

bitcoin 27k

Kripto para birimi alanındaki olumsuz fiyat gelişimi, yalnızca son 24 saat içinde yoğunlaştı ve birkaç altcoin haftalık, aylık ve hatta yıllık yeni düşüşler kaydetti. Birden fazla grafiğin çift haneli rakamlara düşmesiyle, günlük tasfiyelerin 500 milyon doları aşması sürpriz değil gibi görünüyor. BTC 27K $’a Yükselirken 500 Milyon Doların Üzerinde Tasfiye Edildi!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

BTC 27K $’a Yükselirken 500 Milyon Doların Üzerinde Tasfiye Edildi!

Kripto piyasasının daha iyi günler gördüğünü söylemek güvenli ve o kadar uzun zaman önce değildi. Birincisi, daha ince bir ölçekte, BTC geçen hafta 32.000 doların üzerinde işlem gördü, ancak bu seviyeyi kararlı bir şekilde aşmaya yönelik her girişim yolunda durduruldu.

Sonraki sorumluluk reddi, durum kötüleşmeden ve Cuma günü serbest düşüş başlamadan önce varlığı güneye yaklaşık 30.000 dolara itti. Şimdiye kadar, binlerce dolarlık bir düşüşün ardından, Bitcoin 27.000 doların üzerinde kalmak için mücadele ediyor.

Bununla birlikte, BTC’nin durumu kötü olsa da, altcoinler çok daha kötü durumda. Çift haneli kayıp, neredeyse tüm alternatif madeni paralardan açıkça görülüyor.

Ethereum, günlük %14’lük büyük bir düşüşle bu olumsuz eğilime liderlik ediyor. İkinci en büyük kripto para birimi 1.450 doların altında işlem görüyor, bu da birkaç gün içinde 500 doların üzerinde kayıp anlamına geliyor.

Cardano, Ripple, Solana, Dogecoin, Polkadot, Avalanche, Shiba Inu ve diğerleri de çift haneli fiyat düşüşleri gördü.

Önerilen Makaleler

bitcoin tasfiye

Genel olarak, kripto para piyasa değeri 1,1 trilyon doların altına düşerek neredeyse bir yılın en düşük seviyesine geriledi. Metrik, bir haftadan kısa bir sürede 200 milyar dolar düştü.

Bu nedenle, tasfiyelerin ve boşa giden tüccarların sayısı hızla artıyor (Yine). Trderlar dünden bu yana 180.000 seviyesinde acı çekiyor ve toplam tasfiyeler günlük ölçekte toplam 500 milyon dolar ve son 12 saatte 200 milyon doların üzerinde.

Bir kez daha, ETH pozisyonları, yaklaşık 250 milyon dolarlık tasfiye ile bu hissenin çoğunluğunu oluşturuyor.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.