Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, Kripto Para İçin Neler Söyledi!

Grayscale CEO'su

Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, daha fazla emeklilik fonu şirketinin müşterilerin portföylerine kripto para birimi eklemek istediğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, Kripto Para İçin Neler Söyledi!

CNBC ile konuşan Grayscale CEO’su Michael Sonnenshin, piyasadaki son dalgalanmaya rağmen, insanların emeklilik portföylerine kripto para birimlerinin dahil edilmesine hala ilgi olduğunu söyledi. Daha fazla emeklilik fonu düzenleyicisinin senaryoya göz kulak olma olasılığını araştırdığını söyledi.

“Portföylerini çeşitlendirmeye ve aktif olarak kripto tahsisini keşfetmeye odaklanan politikacılar ve en büyük emeklilik ve bağışlardan bazılarıyla zaman geçiriyoruz. Sonnenshin, CNBC’ye verdiği demeçte, bu farklı bir fikir birliğidir” dedi.

Virginia’daki Fairfax İlçesi, 2019’da ABD’de müşterilerinin emeklilik parasının %8’inden fazlasını kripto para araçlarına yatıran ve %9 veya daha fazla getiri elde etmek için verim çiftçiliğini kullanan İlk ilçeydi. Eyaletin Virginia Polis Memurları Emeklilik Sistemi ayrıca kripto para birimleri ve kripto türevleri satın alan Parataxis Capital Management’tan bir fona 50 milyon dolar yatırım yaptı.

Önerilen Makaleler

Geçen yıl, İsrailli bir emeklilik fonu şirketi olan Altshuller Shaham, Grayscale Bitcoin Trust’a 100 milyon dolar yatırım yaparak müşterilere Bitcoin’e erişim sağladı. Houston İtfaiyeciler Yardım ve Emeklilik Fonu, Ekim ayında Bitcoin ve Ether’e 25 Milyon Dolarlık Yatırım Yapacağını Açıkladı Bloomberg , 6600’den fazla yararlanıcısına kripto sunan ilk ABD kamu emeklilik fonu Olduğunu bildirdi .

Kaliforniya emeklilik fonu CalPERS, madencilik devi Riot Blockchain‘de hisseye sahip. Avustralya’nın en büyük beş emeklilik fonu arasında yer alan Queensland Investment Corporation, kripto para birimine ilgi duyduğunu ifade etti.

Hükümet Yetkilileri, Emeklilik Tasarruflarına Kripto Paranın Dahil Edilmesine Karşı Çıkıyor!

Fidelity Investments, Nisan 2022’de 401(k) planının üyelerine, işverenlerinin takdirine bağlı olarak yatırım portföylerinin %20’sini kriptoya tahsis etme seçeneği vereceğini duyurdu. Plan, o sırada ABD Çalışma Bakanlığı’nın muhalefetiyle karşı karşıya kaldı. Departman, “Bu yatırımlar, önemli dolandırıcılık, hırsızlık ve kayıp riskleri de dahil olmak üzere, katılımcıların emeklilik hesaplarına önemli riskler ve zorluklar getiriyor” dedi. Tanınmış bir kripto eleştirmeni olan Senatör Elizabeth Warren da plana karşı çıkarak kriptoyu “yüzsüz” bir geliştirici grubu tarafından yönetilen “yeni bir gölge banka” olarak nitelendirdi.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.