Ana SayfaKripto Para HaberleriShiba Coin ( SHIB ) Yorum 2022 , 2023 , 2024 !

Shiba Coin ( SHIB ) Yorum 2022 , 2023 , 2024 !

spot_img

Shiba Coin ( SHIB ) proje başlangıçta stratejik çalışmalar yaparak bugün ki popüler haline geldi ! Dogecoin ile başlayan bu meme coin çılgınlığı Shiba ile devam eder iken , kullanıcılar Shiba hakkında uzman yorum ve analizlerini merak etmektedir . Peki tam olarak Shiba ( SHIB ) Coin Nedir ? Shiba ( SHIB ) Coin Geleceği ! Shiba Coin ( SHIB ) Yorum 2022 , 2023 , 2024 !

Shiba ( SHIB ) Coin Nedir ?

Shiba Coin , basit bir açıklama ile , Shiba cinsi köpeği ilham olarak alan , başlangıçta şaka amaçlı üretilen kripto para birimidir .

Shiba Coin ‘in 1 yıl gibi kısa sürede popüler olmasının etkenleri arasında , Ethereum kurucusu Vitalik Buterin yer alıyor . Shiba Inu, başlangıcından beri işleri diğer projelerden farklı şekilde yaptı. 1 katrilyonluk bir tedarikle başlayan Shiba ekibi , kurucu Ryoshi ‘nin  %50’sini Uniswap‘ta kilitlemesi , ardından diğer yarısını saklaması için Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’e vermesi ile popülerlik kazandı . 

2021 Yılı kripto paralarda köpek yılı oldu ! Dogecoin ile başlayan bu çılgınlık daha sonra Shiba ‘nın Doge Katili olarak anılmasıyla ivme kazandı . Başta basit bir meme token olan Shiba , daha sonra geliştirdiği projeler ile popülaritesini yukarıya taşıdı !

İlginç Bilgi : Yaklaşık 1 Yıl Önce 3 Dolar Değerinde Shiba Coine yapılan yatırım , Günümüzde 1 Milyon Dolar’a Yakın bir para  etmektedir .

Tarihin en büyük yardımı , Shiba Coin’den ! Covid-19 Hindistan’da yıkıcı bir etki yaratmıştır . Tam bu noktada tarihinin en büyük kripto bağışı içinde SHIB kullanmıştır ve daha sonra aslında uzun vadeli başarıyı ve istikrarı sağlamak, ölü cüzdan toplam arzının% 40 yakılmıştır. Ryoshi’nin sözleriyle, “Gerçek ademi merkeziyetçiliği mümkün kıldığı için woofmeister’a teşekkür ederiz. Şimdi gerçekten başlıyoruz.”

shıb geleceği 2022

Shiba ( SHIB ) Coin Geleceği !

Bildiğiniz üzere , tüm dünyada ve Ülkemizde kripto para sektörü ile tanışan ilk kullanıcılar , başlangıç olarak kulaktan kulağa doğma projelere ağırlık vermektedir . Kripto para sektörü projenin kalitesinden daha çok , haberler ile yükselişe geçebiliyor . Bunun en büyük örneği Shiba ve Dogecoin ‘dir . Shiba coinin bu seviyelere gelmesi için başta Vitalik Butterin , Elon Musk gibi sosyal medyalarda öncü konumda yer alan kişilerin paylaşması büyük bir etki yarattı . Fakat Elon Musk gibi fenomenler anlık fikir değiştirerek , farklı projeleri övebilir . Shiba coinin tekrar yükseleceği merak konusu ve 2022 ‘de başka bir meme coin popüler olması kullanıcıları şaşırtmayacaktır .

Önerilen Makaleler

Shiba Coin ( SHIB ) Yorum 2022 !

12 ayda %46,500,000 kazançtan sonra SHIB için sırada ne var ? 

Shiba Inu , 2021’de hayal bile edilemeyecek düzeyde yükseliş yakalayarak , 2021 yılında gerçek bir kripto kralı oldu . Adını evet, tahmin ettiniz, Elon Musk‘ın en sevdiği köpeği olan memecoin, 2021 boyunca 100 doları 50 milyon dolara çevirecek getiriler gördü. Ve evet, doğru okudunuz!

Açıkça, Shiba bu seviyelerde getiri sağlayamıyor, ancak birçok analist hala bu popüler memecoin için 2022 içinde sağlıklı getiriler öngörüyor. CryptoPredictions sitesi, Shiba’nın önümüzdeki 12 ay içinde yine yükseliş sağlamasını öngörüyor . Diğer bir kıdemli analist ise 2022 yılının metaverse yılı olacağını belirtiyor . Tam bu noktada meme coinlerin popülaritesini kaybedeceğini belirtiyor . Tam bu noktada kullanıcıların bu kararları detaylı bir araştırma ile alması gerekebilir . 

shıb yorum 2022 , 2023 , 2024

Shiba Coin ( SHIB ) Yorum 2023 !

Çoğu global ve yerli borsalarda listelenen shiba’nın artık 1 yıl önceki gibi performans yapması beklenen gerçekliğin dışındadır . Çoğu uzman Shiba için daha fazla proje geliştirmesi ve bu süreçten itibaren projenin gücü ile yönetmesini düşünmektedir . Sosyal medya fenomenlerinin 2023 yılı içinde shiba coinden vazgeçmesi , shiba’da sıkıntılı bir süreci başlatabilir . Bu yüzden uzmanlar , Shiba’da proje ağırlıklı çalışmalar görmek istemektedir .

Shiba Coin ( SHIB ) Yorum 2024 !

Uzun vade yatırımcıların en çok merak ettiği konulardan biri Shiba uzun vadede kaç dolar olur ? Tam bu noktada devletlerin , kurumların kripto para yasaları , bazı devletlerin kripto paraları yasaklaması gibi unsurlar tam şekillenmiş durumda değildir . Kripto para evrenin tam şekillenmesi uzmanlar tarafından 2025 yılına kadar süreceği belirtiliyor . 2024 yılı hakkında kıdemli analistler tahmin geliştirmekte zorlanmaktadır .

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar