Trend Listesine Giren Shiny Ore (SO Coin) Nedir?

Shiny Ore (SO), tarih öncesi bir oyun kurgu projesi olan Tribalpunk Cryptoverse’in bir yardımcı programı simgesidir. Peki tam olarak Shiny Ore (SO Coin) Nedir? Shiny Ore coin Kurucusu Kim?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Shiny Ore (SO Coin) Nedir?

Shiny Ore (SO), tarih öncesi bir oyun kurgu projesi olan Tribalpunk Cryptoverse’in bir yardımcı programı simgesi olup, oyunda günlük ödüller ve oyun karakterlerinin gücünü arttırma gibi amaçlarla kullanılacaktır. Tribalpunk Cryptoverse’in iki belirteci vardır: SO ve ANTA (proje yönetim belirteci). Bu, projenin enflasyon sorunundan kaçınmasına yardımcı olacak bir seçenektir.

Tribalpunk: Cryptoverse’in temel oynanışı, çeşitli kaynaklardan (Gacha, NFT Markets…) benzersiz ve güçlü Karakterler elde etmeye ve oyunun sağlayabileceği her türlü zorluğun üstesinden gelmek için uygun ekipler oluşturmaya odaklanır.

Kullanıcılar, oyunu oynayarak NFT öğeleri kazanabilir ve para kazanmak için pazarda satabilir.

ANTA Coin Nedir?

ANTA COIN, oyun modlarına katılarak kazanılabilen ve esas olarak Pazar yerinde NFT varlıklarını değiştirmek için kullanılan oyunun yönetim simgesidir.

SO Coin Nedir?

SO Coin, oyun modları oynayarak ve diğer birçok etkinliğe katılarak elde edilebilecek ana oyun içi para birimidir.

Shiny Ore Coin Kurucusu Kimdir?

Ekip, bir projenin başarısında her zaman önemli bir rol oynar. SO Coin ekibinde, herkes kendi uzmanlık alanında son derece deneyimli kişilerle 5 yılı aşkın süredir birlikte çalışmaktadır.

so coin kurucusu

Shiny Ore Coin Toplam Arzı Ne Kadar?

Toplam Arz: 200.000.000 SO’dir.

SO Coin Nasıl Alınır?

SO Coin alım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Shiny Ore  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilmektesiniz.

  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.