Bitcoin Cash Coin Nedir ? BCH Canlı Fiyat !

Bitcoin Cash Coin Toplam Arz

Bitcoin Cash Coin 2017 Yılında Bitcoin’in çatallanması ile oluşmuş bir kripto para birimidir. Bitcoin sisteminde bulunan blok kaydedilebilen işlemlerin kısıtlanmasına ve yavaşlamasına neden olmaktadır. Bitcoin Cash bu sıkıntıları gidererek , para gönderip alma işlemlerindeki zorlukları gidermeyi amaçlamaktadır. Bitcoin Cash işlem gören blokların kapasitesini Bitcoin’den ayrı olarak 8 Mb ‘ye çıkarması ile daha hızlı bir onay sistemi geliştirmiştir. Peki Bitcoin Cash Coin Nedir ? BCH Canlı Fiyat ! BCH Coin Kaç TL ! Bitcoin Cash Coin Kaç TL ? Bitcoin Cash Coin Toplam Arz ! BCH Coin Nasıl Alınır ? ,

Bitcoin Cash Coin Toplam Arz
Bitcoin Cash Coin Nedir ? BCH Canlı Fiyat !  Bitcoin Cash Coin Kaç TL ? Bitcoin Cash Coin Toplam Arz ! BCH Coin Nasıl Alınır ?

Bitcoin Cash Coin Nedir ?

Bitcoin Cash Coin 2017 Yılında Bitcoin’in çatallanması ile oluşmuş bir kripto para birimidir. Bitcoin sisteminde bulunan blok blok kaydedilebilen işlemlerin kısıtlanmasına ve yavaşlamasına neden olmaktadır. Bitcoin Cash bu sıkıntıları gidererek , para gönderip alma işlemlerindeki zorlukları gidermeyi amaçlamaktadır. Bitcoin Cash işlem gören blokların kapasitesini Bitcoin’den ayrı olarak 8 Mb ‘ye çıkarması ile daha hızlı bir onay sistemi geliştirmiştir.

Bitcoin Cash bir spin-off olarak adlandırılmaktadır. Bazı kripto alış veriş sitelerin de Bitcoin Cash  olarak da adlandırılmaktadır.  Tam olarak ise 2018’ de piyasaya sürülmüştür. Bitcoin Cash kripto parasının tedarik limiti ise 21 Milyondan fazladır.

BCH Canlı Fiyat ! – BCH Kaç TL ?

Bitcoin Cash Maksimum Arz: 21.000.000 BCH iken Bitcoin Cash Toplam Arz : 18.836.881 BCH ‘ dir.

BCH Coin Nasıl Alınır ?

Bitcoin Cash  almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. BCH Token alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , OKEX üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz . Bitcoin Cash Coin Kaç TL ? Bitcoin Cash Coin Toplam Arz ! BCH Coin Nasıl Alınır ? [stextbox id=’warning’ caption=’BİNANCE %20 BONUS LİNKİ’]Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ ! [/stextbox]

  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra OKEX üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

POPÜLER FAN TOKENLER

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Düzenle
Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !
TBFT Token Nedir ? TBFT Token Nasıl Alınır ?
Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !
Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

 

 BCH Canlı Fiyat

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.