Galatasaray Fan Token Nedir ? GAL Token Nasıl Alınır ?

galatasaray token tl

Türkiye ‘nin en güçlü futbol takımlarından biri olan Galatasaray Spor Kulübünün kendine ait bir kripto para birimi olduğunu biliyor muydunuz ? Fan Token olarak geçen bu kripto paralar , kullanıcılara , spor kulüpleri hakkında söz hakkı tanımanın dışında , kripto borsalarda işlem yapmayı mümkün kılıyor . Peki tam olarak Galatasaray Fan Token Nedir , Nasıl Alınır ? GAL Token Nedir , Nasıl Alınır ? Galatasaray Fan Token Kaç TL ?

gal token nedir

Galatasaray Fan Token Nedir ? GAL Token Nedir ?

Galatasaray Fan Tokenlar , Socios ve Chiliz altyapısında geliştirilmiş ve üretilmiştir. Socios ve Chiliz , çeşitli spor kulüpleri ile anlaşma sağlayarak bu spor kulüplerine ait dijital para birimi üretilmesini sağlayan global bir şirkettir. Ayrıca şirketin kendine ait , Chiliz adlı kripto para birimi bulunmaktadır. GAL Fan Token sayesinde , alım satım dışında , takımınızda da söz hakkına sahip olabilirsiniz . Galatasaray Fan Token , 04/02/2020 tarihinde , 10 TL  ön satış fiyatı ile , Socios borsasında listelenmiştir. Ön Satış 31/05/2020 tarihinde sona ermiştir. Toplam arzı , 10.000.000 GAL  adettir. Dolaşan arz ise ( makale tarihi itibari ile ) 3.507.572 GAL adettir .

galatasaray fan token nasıl alınır

Galatasaray Fan Token Nasıl Alınır ? GAL Token Nasıl Alınır ?

Galatasaray Fan Token almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. GAL Token alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , OKEX üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Galatasaray Fan Token Canlı Fiyat ! GAL Token Nasıl Alınır ?[stextbox id=’warning’ caption=’GAL TOKEN ALIM SAYFASI’] Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ ![/stextbox]

  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , OKEX üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

Galatasaray Fan Token Kaç TL ? 1 GAL Kaç Lira ? Bugün Galatasaray Token Kaç TL ?

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

POPÜLER FAN TOKENLER

Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !
TBFT Token Nedir ? TBFT Token Nasıl Alınır ?
Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !
Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.