Binance Launchpad Nedir ? Binance Launchpad Coinleri !

binance launchpad katılım

Yatırımcılar için erken erişim , proje sahipleri için ise girişimlerini büyük bir seviye taşıyabilecekleri platform ile tanışın ! Binance Launchpad Nedir ? Binance Launchpad Katılım ! Binance Launchpad Coinleri !

Binance Launchpad Nedir ?

Öncelik ile Launchpad fırlatma rampası yada başlangıç rampası olarak tanımlanmaktadır. Tam anlayacağınız  şekilde Launchpad , bir projenin ön satış fiyatından erken erişime açılmasıdır . Burada bahsi geçen proje daha önce hiçbir borsada listelenmemiştir ve sadece Binance tarafından halka arz edilmesi anlamını taşır .

Binance Launchpad tam bu noktada ileri seviyede ve nadir projeler ile anlaşma sağlayarak , hem proje sahipleri için bir girişim fırsatı sunar iken , yatırımcılar için ise erken alım fırsatını sunmaktadır . Binance Launchpad sistemi abonelik ile çalışmaktadır .

Binance Launchpad Katılım !

Binance Launchpad ile yeni çıkan coinleri ilk olarak almanız mümkün . Bunun için yapmanız gereken bazı işlemleri sıralaması bulunmaktadır .

  • Bir Binance hesabı Oluşturun ve Dünyanın en büyük borsasına katılın .
  • KYC doğrulamasını tamamlayın . KYC sizden istenilen şahsi bilgilerdir .
  • Onaylı hesap seviyesine atlayın . Bunun için selfie ve yüz tarama gibi aşamaları tamamlamanız gerekmektedir .
  • Artık Binance Launchpad de ön satışlara katılabilirsiniz .
  • Bilmeniz gereken bir diğer husus , Launchpad katılımları çok fazla olduğu için , yatırımcılar çekiliş ile belirlenmektedir .
  • Kullanıcılar BNB tutarak çekiliş bileti kazanabilirler  . Bu bilet sayesinde , çekilişlere katılmak için talepte bulunabilirsiniz .
  • Belirtilen süre içinde günlük BNB bakiye ortalamasına göre kullanıcılar en fazla 10 adet bilet talebinde bulunabilirler.
  • Binance Launchpad kısmına uygulamadan ve web sitesinden erişebilirsiniz . Uygulama içerisinde yeni Launchpad çıktığında üstüne tıklayarak inceleyebilirsiniz .

binance launchpad katılım

Önerilen Makaleler

Binance Launchpad Coinleri !

Binance Launchpad ‘de sadece nadir ve benzersiz projeler yer alır ve ön satışa sunulur . İşte bazı Binance Launchpad Coinleri !

Yukarıda yer alan Launchpad projelerine inceleyerek proje detaylarını öğrenebilirsiniz . Ayrıca Binance Launchpad de sunulan proje sayısı bununla sınırlı değildir . Binance Launchpad platformunda 100’lerce proje yer almıştır . Sizde Binance borsasına katılarak bu eşsiz projelere erken erişim fırsatını kaçırmayabilirsiniz .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.