Beta Finance Nedir ? 1 BETA Coin Kaç TL ?

Beta Finance Nedir

Beta Finance , kripto varlıklarını ödünç almak, ödünç vermek ve kısa devre yapmak için Ethereum üzerinde izinsiz bir para piyasasıdır . Kullanıcıların, belirteçlerin izinsiz ve otomatik olarak listelenebileceği ve kullanıcıların bu belirteçleri açığa çıkarabileceği ölçeklenebilir ve erişilebilir bir para piyasasına erişmelerini sağlamaktadır.  BETA , daha önce Microsoft ve Facebook’ta yazılım mühendisi olarak çalışan  Allen Lee tarafından geliştirilmiştir. Peki tam olarak Beta Finance Nedir ? 1 BETA Coin Kaç TL ? BETA Coin Nedir ? BETA Coin Nasıl Alınır ? Beta Finance Toplam Arz ! 

Beta Finance Nedir ?

Beta Finance , kripto varlıklarını ödünç almak, ödünç vermek ve kısa devre yapmak için Ethereum üzerinde izinsiz bir para piyasasıdır . Kullanıcıların, belirteçlerin izinsiz ve otomatik olarak listelenebileceği ve kullanıcıların bu belirteçleri açığa çıkarabileceği ölçeklenebilir ve erişilebilir bir para piyasasına erişmelerini sağlamaktadır . Beta Finance , Ethereum Mainnet lansmanından sonra ek bir katman ve ikinci katman çözümleri başlatmayı planlıyor.

Kullanıcıların üç seçeneği vardır: ödünç verme, ödünç alma ve açığa alma. Borç verenler, Beta Finans’ta var olan herhangi bir pazar için kripto varlıkları ödünç verebilecek ve bundan faiz kazanabilecekler. Borçlular tam tersi pozisyon alabilirken, kısa satıcılar kısa pozisyonlar başlatmak için teminat kullanabilirler. Beta Finance açığa satış yönetmek ve kapatmak için DeFi’de avantajlı bir konumdadır. BEP-20 ve ERC-20 standartlarına uyan BETA Tokeni platformun native tokenidir. Kullanıcılar BETA Tokenini stake ederek ödüller kazanabilir, yönetişim için oy kullanabilir ve likidite madenciliği yapabilirler.

BETA Coin Nedir ?

Beta Finance kripto oynaklığını dengelemeyi ve piyasa istikrarını getirmeyi amaçlamaktadır. Coin, kripto varlıklarını ödünç almak, ödünç vermek ve açığa çıkarmak için izinsiz para piyasasıdır. Bu, herhangi birinin herhangi bir zamanda herhangi bir kripto varlığı için bir para piyasası oluşturabileceği anlamına gelmektedir. Borçlular, teminat olarak ETH ve/veya Stablecoin sağlayarak kripto varlıkları ödünç alabilirler. Bu, kullanıcılara mevcut konumlarını kaybetmeden şu anda sahip olmadıkları varlıkları kullanmayı gerektiren diğer protokollerle etkileşimde bulunurken esneklik sağlar.

BETA, Ethereum ve BSC üzerinde bir ERC-20 belirtecidir. Güvenlik çerçevesi dört ana sütundan oluşur:

  1. Beta Finance sürekli olarak dahili kod incelemeleri yürütür
  2. Platform, önde gelen güvenlik araştırmacılarından harici incelemeler talep edecek
  3. Gerçek zamanlı izleme hizmetlerini içerecek
  4. Beta Finance, beyaz şapkalılar için bir böcek ödül kampanyası başlatacak

 BETA Coin Kaç TL

 

1 BETA Coin Kaç TL ?

Beta Finance Toplam Arz !

Beta Finance Toplam Arz : 1.000.000.000 BETA ‘dir.

Önerilen Makaleler

BETA Coin Nedir

BETA Coin Nasıl Alınır ? BETA Coin Nereden Alınır ?

Beta Finance  almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Beta alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz.Power ledger Nedir ? POWR Coin Kaç TL ? Power ledger Toplam Arz ! POWR Coin Nasıl Alınır ? POWR Coin Nereden Alınır ? POWR Coin Nedir ?

  • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
  • BETA Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.