Elon Musk’tan Twitter’a Eleştiri !

Elon Musk Twitter'ı eleştirdi

Tesla ve Spacex CEO’su Elon Musk, Twitter’ı mühendislik kaynaklarını, değiştirilemez bir token (NFT) profil resmi hizmeti sağlamak için kullanmakla eleştirdi. Musk, “Kripto dolandırıcıları her ileti dizisinde bir spambot blok partisi verirken, Twitter bu bs için mühendislik kaynaklarını harcıyor” dedi. Elon Musk’tan Twitter’a Eleştiri ! 

Elon Musk’tan Twitter’a Eleştiri !

Tesla CEO’su Elon Musk, Cuma günü Twitter’ı yeni değiştirilemez token (NFT) profil resmi hizmetiyle ilgili olarak eleştirdi. Musk, “Bu can sıkıcı” diye yazdı. “Kripto dolandırıcıları her ileti dizisinde bir spambot blok partisi düzenlerken Twitter mühendislik kaynaklarını bu bs için harcıyor!?”

Twitter, kullanıcıların profil resmi olarak bir NFT ayarlamasına izin vermek için Perşembe günü NFT profil resmi hizmetini başlattı. NFT profil resimleri özel altıgen şeklinde görüntülenir. Şirket, “Şu anda Twitter, yalnızca Ethereum blok zincirinde basılmış statik görüntü NFT’lerini (JPEG, PNG) destekliyor” dedi.

Musk’ın tweeti çok sayıda yorum aldı. Bazıları Tesla CEO’su ile Twitter’ın kaynaklarını daha iyi kullanması gerektiği konusunda hemfikirdi ve platformdaki kripto dolandırıcılarına ve spam botlarına karşı önlem alma gereğini vurguladı.

Önerilen Makaleler

Eski bir Google pazarlama müdürü olan Adam Singer, tweet atarak Musk ile aynı fikirde : 

” Elon bu konuda haklı. Twitter’ın ürün ekibinin, kullanıcı deneyimi için gerçekten neyin önemli olduğu konusunda daha iyi bir önceliklendirmeye ihtiyacı var.”

Bu arada, her Elon Tweet yorum bölümü, önemsiz miktarda spam göndericiyi/dolandırıcıyı bombalamak için kullanabilecekleri kolay bir bal küpü (yine de hiçbir şey yapmıyorlar)” diye ekledi.

Bununla birlikte, bazı Musk, Tesla’nın mühendislik kaynaklarını kripto para biriminde kullandığı için, özellikle de meme kripto para birimi dogecoin’i (DOGE) kabul ederek karşı saldırıya geçti.

Biri Musk’a “Bazı insanlar kripto para birimi konusunda aynı şekilde hissediyor” dedi. Bir diğeri, “Tesla, kripto BS’de de kaynakları boşa harcıyor” yazdı. Üçüncüsü, “Tesla’nın Doge’u tanıtması can sıkıcı değil mi?” yorumunu yaptı. Dördüncü bir kişi ise :

”Elon, şirketi ve DOGE ile tıpatıp aynı şeyi yaparken, Twitter’ın NFT entegrasyonuna kaynak harcamasını eleştirdiği için kesinlikle takılıyor. ”  şeklinde cevaplarda bulundular

Musk’ın elektrikli otomobil şirketi, geçen yılın başlarında bitcoin’i kabul etti ancak çevresel kaygılar nedeniyle durdu. Şirket , bazı ürünler için 14 Ocak’ta dogecoin ödemelerini kabul etmeye başladı .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.