AMB Coin Nedir ? Ambrosus Coin Analiz , Yorum Ve Geleceği !

AMB Coin

Ambrosus ( AMB ) , algılama cihazlarının, tedarik zincirlerinin ve akıllı şehirlerin endüstriyel yönetimi için oluşturulmuş blok zinciri tabanlı bir ekosistemdir.  Peki tam olarak AMB Coin Nedir ? Ambrosus Coin Analiz , Yorum Ve Geleceği !

AMB Coin Nedir ?

Ambrosus, algılama cihazlarının, tedarik zincirlerinin ve akıllı şehirlerin endüstriyel yönetimi için oluşturulmuş blok zinciri tabanlı bir ekosistemdir. Geliştiriciler dünyası için açık kaynaklı olan Ambrosus, küresel ekonominin sektörlerinde güvenli, şeffaf ve bütünleşik veri yönetimine öncülük etmeyi amaçlamaktadır. Ambrosus Ekosistemi, blok zinciri nesnelerin interneti (IoT) ile birleştirerek girişimcilere, endüstrilere ve işletmelere verileri güvenli ve verimli bir şekilde yönetmek ve paylaşmak için bir çerçeve sunmaktadır.

IoT için tasarlandı :  Dijital kimlikler, durumları ve hareketleri hakkındaki tüm veriler güvenli bir şekilde bir araya getirilerek ve otomatik olarak blok zincirine aktarılarak cihazlara verilir.

Güvenli ve sürdürülebilir :  600’den fazla düğümle ağ,  merkezi olmayan ve inanılmaz derecede kararlıdır ve Yetki Kanıtı (PoA) blok doğrulamasını kullanır.

Birlikte çalışabilir : Ambrosus, mevcut ve yeni iş modellerini birbirine bağlar ve etkinleştirir. Özel ve genel veriler sahibi olarak kalırken, ERP veya CRM sisteminizi ağa kolayca entegre edilebilir.

Platform Çözümleri ; 

IoT :  Ağa bağlanabilen ve otomatikleştirilebilir cihazlar, verilerin güvenliğini ve kanıtını getirerek, onu doğru şekilde izlenebilen ve kullanılabilen bilgiler için gerçeğin kaynağı haline getirir.

Güvenli veri depolama :  Merkezi olmayan, değiştirilemez ve birlikte çalışabilir veriler, manuel girişi azaltan otomatik akıllı sözleşmelerle kolay kimlik doğrulama ve paylaşıma olanak tanır. Kesin gizliliği korurken kullanıcıların kimliğini doğrulamak için sıfır bilgi kanıtı kullanılır.

Tedarik zinciri izlenebilirliği :  Manipüle edilemeyen veriler aracılığıyla coğrafi konum izleme, ürün doğrulama ve kalite ve durum kontrolü ile herhangi bir ürünü menşeinden perakendeciye kadar takip etmek için tek bir ağ. Menşe kanıtı

Güncel sevkiyat raporları ve diğer ticari belgeler, güvenilir üretici ve lojistik bilgileri sağlar. Uyumluluk kanıtı, merkezi olmayan ve şeffaf bir ağ üzerinde otomatik raporlama yoluyla sağlanır.

Ambrosus Coin Toplam Arzı Ne Kadar ?

AMB Coin Toplam Arz : 769.873.000 AMB ‘ dir. 

Önerilen Makaleler

Ambrosus Coin Nereden ve Nasıl Alınır ?

AMB Coin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle ilgili borsalara kayıt olmanız gerekmektedir. Eğer henüz kaydınız yoksa Buradan Dünyanın en büyük kripto para borsasına kayıt olarak kolayca Ambrosus Coin alım-satım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Amb Coin Analiz

Ambrosus Coin Teknik Analiz !

Ambrosus kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu AMB Coin  alım-satım derecesini görebilirsiniz. AMB/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

 

Ambrosus Coin Yorum Ve Geleceği !

AMB Coin Yorum Ve Geleceği ! Son zamanlarda, AMB hızla çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor . 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.