Binance Voxies Coin Nedir ? VOXEL Token Nasıl Alınır ?

voxel token

Binance 25. launchpad projesi olan , Voxies ( VOXEL ) ön satışını kullanıcılara sundu . 7 gün sürecek ön satış sonrası , Token Binance üzerinden listelenecektir . Peki tam olarak Voxies Nedir , Nasıl Alınır ? VOXEL Token , Nedir , Nasıl Alınır ?

Voxies Nedir ?

Voxie , klasik 1990’ların ve 2000’lerin başlarındaki taktik oyunlarının damarlarından büyük ölçüde etkilenen ve ilham alan, ancak oyuna hem nostaljik hem de modern hissettirmek için bazı modern bükülmeler ve bazı güncellenmiş oyun mekaniği içeren retro tarz bir taktik RPG’dir. Aynı zamanda oyun kullanıcılara 2 oyun çekirdek modu sunuyor . Bu modlar ise , Keşif ve mücadeledir .

Keşif Modu

Keşif modu, oyuncuların Voxie Tactics dünyasını özgürce keşfetmesine ve oyunun arka planını ortaya çıkarırken ve canlı dünyayı keşfederken birçok farklı macera deneyimiyle karşılaşmasına izin verecek, hikaye odaklı bir deneyim olarak sunulur.

Mücadele Modu

Oyunun mücadele modu belirli savaş alanlarında gerçekleşecek ve 3 boyutlu karo tabanlı bir harita etrafında hareket eden ve tüm düşmanları yenmek gibi belirli savaş koşullarını denemek ve tatmin etmek için çok sayıda farklı eylemlerini kullanan karakterlerle sıra tabanlı olacak. Savaş oynanışı, zekanız için giderek artan bir meydan okumayı temsil ettiği için nüanslı ve karmaşık olacak, ancak oyunun başlangıcında yeni oyuncuları bunaltmamak için oyuncuya aşamalı bir şekilde açıklanacak.

voxel token nedir

Voxel Token Nedir ?

VOXEL Token (VOXEL), bir ERC-20 kripto para birimidir . Kullanıcılar Voxie Tactics oyununu çeşitli oyun modlarında oynayarak kazanılabilirler. VOXEL Token sahipleri, VOXELTokenlarını Voxie Tactics pazarındaki oyun içi öğeler (silahlar, zırhlar, sarf malzemeleri vb.) için kullanabilecekler. Sahipler ayrıca tokenlarını ve sarf malzemelerini kullanarak eşya üretebilecek ve ayrıca Voxie Tactics PvP arenalarına giriş ücreti ödemek için VOXEL Simgesini kullanabilecekler. Binance Voxies coin nasıl alınır ?

VOXEL Token Detayları 

 • Token Adı: Voxies (VOXEL)
 • Launchpad Üst Sınırı: 6.000.000 USD
 • Kullanıcı Başına Katılım Limiti: 15.000 USD (75.000 VOXEL) 
 • Toplam Token Arzı: 300.000.000 VOXEL
 • Binance Launchpad’e Ayrılan Toplam Token: 30.000.000 VOXEL (Toplam Token Arzının %10’u)
 • Halka Açık Token Satış Fiyatı: 1 VOXEL = 0,2 USD (BNB cinsinden fiyat, katılım öncesinde belirlenecektir)
 • Token Satış Formatı: Katılım
 • Desteklenen Seanslar: Yalnızca BNB

voxel token nasıl alınır

Voxies  Coin Nasıl Alınır ? Voxel Token Nasıl Alınır ?

Voxies için token satışı, Launchpad katılım formatında olacak ve 07/12/2021 günü saat 03.00 (TSİ) itibarıyla kullanıcıların BNB bakiyelerinin kaydedilmesine başlanacaktır. 
Binance, kullanıcıların BNB bakiyelerini 07/12/2021 günü saat 03.00’ten (TSİ) 14/12/2021 günü saat 03.00’e (TSİ) kadar 7 gün süreyle kaydedecektir. Tüm kullanıcılar için nihai BNB bakiyesi, daha önce burada duyurduğumuz Günlük Ortalama BNB Bakiyesi hesaplaması kullanılarak bu 7 günün ortalamasının alınmasıyla belirlenecektir. Ön satış tamamlandıktan sonra , Voxel Token , Binance borsasında listelenecektir . Listeleme sonrası alım satım işlemleri için , Binance borsasına kayıt işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir . 

Binance Kayıt İşlemi 
 • %20 Komisyon İndirimi ve Özel Hediye  yeni kullanıcılara özeldir .
 • Kayıt işlemi için Buraya Tıklayın !
 • Ülke seçimini tamamlayınız .
 • Mail yada Telefon numarası seçimi yaparak bir şifre oluşturun .
 • Sizden istenilen yönergeleri doğru bir şekilde tamamlayınız .
 • Daha sonra hesap güvenliği için istenilen KYC doğrulamasını legal bir şekilde doldurun .
 • Kimlik Doğrulama veya Müşterini Tanı (KYC) standartları, hesabınızı dolandırıcılığa karşı korumak için tasarlanmıştır.
 • Dünyanın En Güvenilir ve En Büyük Borsasına Hoş Geldiniz !

Kayıt Olurken Zorluk Mu Çekiyorsunuz ? İçeriklere Göz At !

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.