Binance League of Kingdoms ( LOKA ) Ön Satışını Duyurdu !

loka coin
Abone Ol 

Dünyanın en büyük ve en çok tercih edilen kripto para borsası Binance , yeni bir launchpad duyurdu . Ön satış abonelik sistemi ile gerçekleşecektir . Binance League of Kingdoms ( LOKA ) Ön Satışını Duyurdu ! League of Kingdoms ( LOKA ) Coin Nedir ? League of Kingdoms ( LOKA ) Nasıl Alınır ? LOKA Coin Geleceği , Yorum !

League of Kingdoms ( LOKA ) Nedir ?

League of Kingdoms, blok zincirinde oynaması ücretsiz bir MMO savaş strateji oyunudur. League of Kingdoms’ın ana oynanışı, geleneksel bir RTS’ye (Gerçek zamanlı strateji) benzer, ancak blok zincir teknolojisi tarafından desteklenmektedir . İttifak temelli bir taktik strateji oyunu olarak oyuncular krallıklar kurabilir, ordular kurabilir, ittifaklar kurabilir ve savaş alanlarında rekabet edebilir. Oyundaki tüm araziler, takas edilemez tokenlardır ve kullanıcılara ait olabilir.
Oyuncular, oyunu oynamak için kripto para birimleri ile önceden herhangi bir deneyime veya bilgiye ihtiyaç duymazlar ve NFT‘lere dönüştürülebilecek kaynakları toplamak için Arazi NFT‘lerine sahip olmaları gerekmez. LOKA tokenin benimsenmesiyle, oyuncular oyun platformunda etkin bir şekilde sahiplenebildiği, önerebildiği, oy kullanabildiği ve kazanabildiği için League of Kingdoms daha fazla oyuncu benimseme, dahil etme ve aktivasyona sahip olabilecek.
League of Kingdoms nedir

LOKA Coin Nedir ?

LOKA, League of Kingdoms’ın yerel yönetim simgesidir ve bazıları League of Kingdoms oyun serisinde para birimi olarak kullanılacak ve özel paketler, görünümler, mallar satın almak gibi tüm oyun içi mağaza satın alımlarında kullanılacaktır. LOKA ($LOKA) coin , gelecek Drago ve Skin NFT’leri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere özel NFT varlıkları oluşturmak, yükseltmek ve elde etmek için bir NFT güçlendirici olarak kullanılacaktır.

League of Kingdoms ( LOKA ) Nasıl Alınır ?

LOKA ön satışına atılmak için çeşitli hesaplardaki günlük ortalama BNB tutarınız hesaplanır. Bu hesaplamanın daha fazla detayını burada bulabilirsiniz . Loka ön satışına katılabilmek için mevcut bir binance hesabınız olmalı ve BNB bulundurmalısınız . Eğer bir Binance hesabınız yok ise , Bilgi Kripto okurlarına özel Ömür Boyu %20 Komisyon İndirimi ile BURADAN kayıt olabilirsiniz !
 • Abonelik Süresi : 2022-01-20 09:00
 • Hesap Dönemi : 2022-01-20 12:00
 • Nihai Token Dağıtımı : 2022-01-20 13:00

binance ön satış loka

LOKA Token Satış Detayları:
 • Token Adı: League of Kingdoms (LOKA)
 • Launchpad Sert Kapak: 4.000.000 USD
 • Kullanıcı Başına Sert Kapak: 15.000 USD (93.750 LOKA)
 • Toplam Token Arzı: 500.000.000 LOKA
 • Binance Launchpad’e Tahsis Edilen Toplam Token: 25.000.000 LOKA (Toplam Token Arzının %5’i)
 • Public Sale Token Fiyatı: 1 LOKA = 0.16 USD (BNB cinsinden fiyat abonelikten önce belirlenecektir)
 • Token Satış Formatı: Abonelik
 • Desteklenen Oturumlar: Yalnızca BNB

Binance Güncel Duyuruları Takip Edin !

LOKA Coin Geleceği ! 

LOKA Coin , Binance borsası ile ön satışa sunulması ile büyük bir ivme kazanabilir . Binance dünyanın en büyük ve en çok işlem gören borsasıdır . Loka’nın bu borsada ön satışa sunulması projenin kalitesini göstermektedir . Çünkü Binance borsası sadece kaliteli ve kullanıcılar için fayda sağlayabilecek projelere yer vermketedir .

Önerilen Makaleler

LOKA Coin Yorum !

LOKA Coin ön satışı daha tamamlanmamıştır . Ön satış sonrası LOKA coin Binance borsasında kullanıcılara alım satım için açılacaktır .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.