Yükselişe Geçen Coco Swap Nedir ?

COCO Token Nasıl Alınır
Abone Ol 

Bu yazımızda yükselen Token’lar listesine giriş yapan , Coco Swap ( COCO Token ) ‘a yer vererek detayları aktarıyor olacağız.  Coco Swap, Web 3.0 platformunu, iOS ve Android merkezi olmayan uygulamasını içerecek olan yeni nesil otonom verim ve likidite protokolü olarak bilinmektedir.  Coco Swap protokolü, kullanıcıların otonom getiri protokolü aracılığıyla kripto para birimleri, NFT’ler ve diğer türevleri takas etmelerini sağlayacaktır. Peki tam olarak Coco Swap Nedir ? COCO Token Nereden Alınır ? COCO Token Nasıl Alınır ? Coco Swap Toplam Arz ! COCO Token Kaç TL ? 

Coco Swap ( COCO Token ) Nedir ? 

Coco Swap, Web 3.0 platformunu, iOS ve Android merkezi olmayan uygulamasını içerecek olan yeni nesil otonom verim ve likidite protokolü olarak bilinmektedir.  Coco Swap protokolü, kullanıcıların otonom getiri protokolü aracılığıyla kripto para birimleri, NFTler ve diğer türevleri takas etmelerini sağlayacaktır. Ek olarak likidite, kullanıcıların hizmetleri için ödüller kazanırken ağı teşvik etmeleri için sorunsuz ve kolay stake seçeneği sağlamaktadır. Coco Swap (COCO), Binance Smart Chain’in (BEP20) blok zincirinde yayınlanan bir jetondur. Coco Swap avantajlarını şu şekilde ifade etmektedir :

  • Pasif Gelir: COCO Token sahipleri cüzdanlarında belirli miktarda COCO Token kilitleyerek staking yapabilirler. Bu kilitlemeyi belirli bir vadede yapanlar, vade sonunda yeni token kazanırlar.
  • Hız ve Düşük Masraf: COCO token hem takasta hem de cüzdanlar arası transferde oldukça düşük masraf ortaya çıkarır. İşlem onayları ise düşük bekleme süresinde alınır.
  • Ödüller: COCO Token sahipleri, projenin ağına her katkı sağladıklarında ve token ile her işlem yaptıklarında %2 oranından başlayan token ödülleri alırlar.

Coco Swap Toplam Arz

Coco Swap (COCO) Token projesinin yeni nesil otonom ve verimli likiditeye sahip bir protokolü yatırımcıya sunmaktır. Proje, İOS, Android üzerinden kullanılabilen Coo Swap Web 3.0 platformu ile takasa ve NFT satışına imkan sunar.

Coco Swap Toplam Arz !

Coco Swap Toplam Arz : 148.424.311.272 COCO ‘dur.

Önerilen Makaleler

COCO Token Nereden Alınır ? COCO Token Nasıl Alınır ?

Coco Swap almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Coco Swap  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman şuan sadece PancekeSwap Borsasında yer aldığını görebilirsiniz.Coco Swap Nedir ? COCO Token Nereden Alınır ? COCO Token Nasıl Alınır ? Coco Swap Toplam Arz ! COCO Token Kaç TL ? 

  • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
  • Diğer Token alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.