Kayserispor Token Ön Satışa Çıkıyor ! KYSR Token Nasıl Alınır ?

kysr token
Abone Ol 

Spor kulüplerinin , kripto para sektörüne girişleri devam ediyor. Son olarak Kayserispor Kulübü , Bitexen borsası ile anlaşma sağlayarak , kripto para piyasasına giriş yaptı . KYSR Token , 8 Ekim ‘de ön satışa sunuluyor . Peki tam olarak , Kayserispor Token Nedir , Nasıl Alınır ? KYSR Token Nedir , Nasıl Alınır ?

Kayserispor Token Nedir ?

Kayserispor,  Kayseri merkezli Türk futbol kulübüdür. Kulüp 2021-2022 sezonunda Süper Lig’de mücadele etmektedir. Kayserispor , Bitexen borsası ile anlaşma sağlayarak , kripto para sektörüne giriş yaptı . Kayserispor Token olarak piyasaya çıkacak kripto para birimi , Ethereum blokzinciri üzerinde ERC-20 standartlarında üretilmiştir . Kayserispor Token (KYSR) bir taraftar tokeni olarak sahiplerine çeşitli avantajlar ve eşsiz deneyimlerin yanında, kulüp kararlarında da etkin olma fırsatı sunmaktadır. Taraftarlar sadece bir token sahibi olmaktan öteye geçerek birçok taraftarın hayalindeki etkinlikleri de gerçekleştirme imkanına sahip olarak taraftar token ekosisteminin içerisinde yaşayan bir parça olarak dahil olabilecektir .

kysr token nedir kayserispor token nasıl alınır

KYSR Token Nedir ?

KYSR Token , Kayserispor Token ‘ın listeme adıdır. KYSR Token , bitexen borsasında 8 Ekim ‘de ön satışa sunulacaktır. Kayserispor kulübünü temsil eden token , 3 ayrı ön satış biçiminde kullanıcılara sunulacaktır. Kullanıcılar aldıkları token’ı kilit tarihinden önce satamazlar. Kayseri Kulübü her gol attığında 5000 Token, dahil olduğu lig içerisinde ilk dört sıralamasında ligi tamamlaması halinde 20,000 Token, dahil olduğu ligin şampiyonu olması halinde 1,000,000 ve özel kupa turnuvalarında şampiyon olması halinde 50,000 Token piyasalardan satın alınıp yok edilecektir. Kayseri spor mobil uygulaması içerisinde elde edilen gelirlerin %20’si ve NFT gelirlerinin %5’i ise KYSR Token yakımı için piyasadan geri alım için kullanılacak ve yakılacaktır.

Kayserispor Token Nasıl Alınır ? KYSR Token Nasıl Alınır ?

Kayserispor Token 8 Ekimden sonra 3 farklı ön satışa sunulacaktır. Ön satış çeşitliliği Token fiyatlandırması ve kilitlenme tarihlerinin değişikliğine göre şekil almaktadır . Ön Satış biçimleri ;

KAYSERİ TOKEN ÖN SATIŞ SEÇENEKLERİ

KYSR TOKEN 1. SEÇENEK
Toplam Arz: 13.800.000 KYSR
IEO Fiyatı: 0.38 TRY
IEO Başlangıç Tarihi: 08/10/2021 13:00
IEO Bitiş Tarihi: 18/10/2021 13:00
Min. Alım Limiti: 15 KYSR
Maks. Alım Limiti: 250.000 KYSR
Kilitli Kalma Süresi: 12 Ay
KYSR TOKEN 2. SEÇENEK
Toplam Arz: 13.800.000 KYSR
IEO Fiyatı: 0.76 TRY
IEO Başlangıç Tarihi: 08/10/2021 13:00
IEO Bitiş Tarihi: 18/10/2021 13:00
Min. Alım Limiti: 15 KYSR
Maks. Alım Limiti: 125.000 KYSR
Kilitli Kalma Süresi: 6 Ay
KYSR TOKEN 3. SEÇENEK
Toplam Arz: 13.800.000 KYSR
IEO Fiyatı: 1.38 TRY
IEO Başlangıç Tarihi: 08/10/2021 13:00
IEO Bitiş Tarihi: 18/10/2021 13:00
Min. Alım Limiti: 15 KYSR
Maks. Alım Limiti: 15.000 KYSR
Kilitli Kalma Süresi: Yok
Kayseri Token Ön Satışına katılmak için Bitexen borsasına kayıt olmanız gerekmektedir. Bitexen Teknoloji , Türkiye’de hizmet veren bir kripto varlık alım satım platformudur. Bitexen, 2018 yılında İTÜ Arı Teknokent’te kurulmuştur ve Türkiye’nin en büyük üçüncü, dünyanın ise en büyük 50 dijital varlık platformundan bir tanesidir.
KAYSERİ TOKEN ÖN SATIŞ KAYIT İŞLEMİ
  • KYSR Token ön satış işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , e-mail kısmını doldurup , HEMEN BAŞLA yazsına tıklayınız .
  • Açılan sekmede sizden istenilen , İsim , Soyisim , Şifre işlemlerini tamamlayınız .Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz !
  • Mail adresinize gelen doğrulama kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemini tamamlamayı unutmayınız . Yaklaşık 24 ile 48 saat arasında hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Para yatırma işlemlerinden sonra KYSR TOKEN ön satışına katılabilirsiniz .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.