Son Dakika ! Türk Kripto Para Borsası Kapandı !

Türkiye , Kripto Para işlemlerinde Dünya’da ilk 10 içerisinde yer almaktadır. Ülkemizde 10′ dan fazla Kripto Para borsası bulunmaktadır. O borsalar içerisinde yer alan , Coinzo borsası kullanıcılarına bir mesaj göndererek , işlemlerini sonlandırdığını bildirdi . İşte tüm detaylar ! Coinzo Borsası Nedir ? Coinzo Kapandı !

Coinzo Borsası Nedir ? 

Coinzo borsası an itibari ile kapandı ! Coinzo 2018 yılında Türkiye ‘de kurulan bir Kripto Para borsasıdır. Bir finansal-teknoloji (fin-tech) girişimi olan Coinzo®, kripto para almak ve satmak isteyen yatırımcıları buluşturan kripto para ticaret platformudur. Coinzo ismi “Coin” ve “Zone” kelimelerinin birleşiminden türetilmiştir. Yazılım sektöründe uzun süredir tecrübeye sahip uzman kadrosuyla, platforma ait her bir bölüm baştan sona Coinzo bünyesinde geliştirilmiştir. Blok zincir teknolojisinin avantajlarını kullanıcılara yansıtmak ve kripto paraların finansal entegrasyon sürecinde önemli bir rol almaktır.

Coinzo Borsası Kapandı ! İşte Kullanıcılara Gönderilen O Mesaj !

Değerli Coinzo Kullanıcıları,

Coinzo Teknoloji A.Ş. olarak 2018 yılından beri faaliyet içinde olduğumuz dijital varlık servis sağlayıcı (kripto para platformu) hizmetimizi sonlandırma kararı aldık. www.coinzo.com’a erişim 6 ay süresince açık olacaktır.

Kullanıcılarımız bu süreç içerisinde TRY ve kripto para bakiyelerini çekebilecek, alım/satım işlemleri hariç tüm özellikleri kullanabileceklerdir.
Coinzo platformunda alım/satım işlemleri 11 Ekim 2021 Pazartesi saat 09:00 itibariyle durdurulmuştur. Faaliyet sonlandırma süreci için ilgili kurumlara bilgi verilmiştir. Destek ekibimiz bu süre boyunca kullanıcılarımızın sorunlarına çözüm üretmeye devam edecektir. Süreç hiç bir kullanıcımızın mağdur olmaması için özenle yönetilecektir.

Coinzo Teknoloji A.Ş. olarak kullanıcılarımızın karşısına yine “kripto para ve blockchain” sektöründe yeni projelerle çıkmayı hedeflemekteyiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Coinzo Ekibi  .

Coinzo Borsası Nedir ? 

Önerilen Makaleler

Coinzo Ödemeler Hakkında Detaylı Açıklama !

Değerli Kullanıcılarımız,

Coinzo Teknoloji A.Ş. olarak dijital varlık servis sağlayıcı (kripto para platformu) hizmetimizi sonlandırma kararı aldık. Kullanıcılarımıza ait tüm Türk Lirası ve kripto para varlıkları güvendedir. Kapanma sürecinde kullanıcılarımız Türk Lirası ve kripto para bakiyelerini güvenle transfer edebileceklerdir. Destek ekibimiz bu süreçte kullanıcılarımızın sorunlarına çözüm üretmeye devam edecektir.

Kullanıcılarımızın yapması gereken işlemler;

1. www.coinzo.com ‘da kayıtlı e-mail adresi ve şifresi ile giriş yapılmalı.

2. Çekim işlemleri için gerekli güvenlik prosedürü olan iki aşamalı doğrulamanın aktif edilmesi gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için ;

https://support.coinzo.com/hc/tr/articles/360003847392-Google-2FA-i-nasıl-etkinleştirebilirim-

3. Kullanıcılarımızın bakiyelerinde bulunan Türk Lirası ve kripto para varlıklarını çekmeleri gerekmektedir.

-Türk Lirası çekim işlemleri için ;

Türk Lirası çekim işlemleri için kullanıcılarımızın doğrulanmış Coinzo hesabındaki isim ve soyisim ile eşleşen bir banka hesabına çekim işlemi yapması gerekmektedir.

Akbank’a yapılacak çekim işlemleri havale olarak 7/24 gerçekleşecektir. Diğer bankalara yapılan çekim işlemleri EFT olarak bankacılık mesai saatleri içerisinde gerçekleşecektir.


Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linkte tıklayarak bilgi alabilirsiniz. 

https://support.coinzo.com/hc/tr/articles/360003866111-Türk-lirası-TRY-çekme-işlemi-nasıl-yapılır-

NOT: Türk Lirası Çekim komisyonları kaldırılmıştır. Minimum çekim limiti 0,1 (10 Kuruş ) Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

-Kripto para çekim işlemlerinin nasıl yapılacağına dair aşağıdaki linkten ayrıntılı bilgi alabilirsiniz ;

https://support.coinzo.com/hc/tr/articles/360003847032-Başka-bir-cüzdana-kripto-para-çekme-işlemi-nasıl-yapılır-

NOTLAR :

– www.coinzo.com sitemize 6 ay boyunca erişim devam edecektir. Bu süre boyunca kullanıcılarımız hesaplarına giriş yapabilecek, Türk Lirası ve kripto para Çekimlerini yapabilecekler, alım/satım işlemleri hariç tüm özellikleri kullanabileceklerdir.

– Coinzo tarafından ERC-20 olarak üretilmiş olan ve sadece Coinzo üzerinden alım/satım işlemi yapılabilen CNZ Token sahiplerinin mağduriyet yaşamaması için CNZ/TRY paritesi alım/satım işlemleri bugün itibariyle durdurulmuştur. CNZ Token sahibi olan kullanıcılarımızın CNZ Tokenları Coinzo’da işlem gören CNZ/TRY tahtalarının son işlem değeri olan 1.516TL’den çevrilecek TRY karşılıkları bakiyelerine 7 iş günü içerisinde yansıtılacaktır.

– NEO – GAS dağıtımları 7 iş günü içerisinde NEO bakiyesi olan tüm kullanıcılarımıza NEO N3 güncellemesi nedeniyle dağıtılmayan GAS miktarları dahil olmak üzere dağıtılacaktır.

– Minimum çekim limitin altında kalan küçük kripto para birimleri 7 gün içerisinde kullanıcılarımızın hesabına Türk Lirası olarak yansıtılacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.