Ana SayfaKripto Para HaberleriFrosted Cake Trend Listesine Giriş Yaptı !

Frosted Cake Trend Listesine Giriş Yaptı !

spot_img

Bu yazımızda Tred Listesine giriş yapan Frosted Cake ( FROSTEDCAKE Token )  ile ilgili tüm detaylara sizler için yer vermeye çalışacağız. Frosted Cake ( FROSTEDCAKE Token )  , uzun vadeli yatırımlar için stratejik olarak geliştirilmiş ve Akıllı Sözleşme Yeteneklerini tüm potansiyeline taşıyan deflasyonist bir pasif gelir belirteci olarak bilinmektedir. Peki tam olarak Frosted Cake Nedir ? FROSTEDCAKE Token Nasıl Alınır ? FROSTEDCAKE Token Hangi Borsada ? Frosted Cake Token Toplam Arz ! FROSTEDCAKE Kaç TL ? 

Frosted Cake ( FROSTEDCAKE Token ) Nedir ? 

Frosted Cake ( FROSTEDCAKE Token )  , uzun vadeli yatırımlar için stratejik olarak geliştirilmiş ve Akıllı Sözleşme Yeteneklerini tüm potansiyeline taşıyan deflasyonist bir pasif gelir belirteci olarak bilinmektedir. Frosted Cake gerçek bir Teşvik ve Topluluk simgesidir. Sadece yatırımcıları tutarak Kek’te %8 Ödül alınmaktadır . Pastadaki buzlanma, yatırımcıları her zaman koruyacak özel bir otomatik likidite dağıtım özelliği de uygulamış olmamaktadırlar. 

Frosted Cake projesi, sahiplerinin ve yatırımcılarının pasif bir gelir elde etmelerine ve varlıkları, alım satımları ve işlemlerine göre onları ödüllendirmelerine olanak tanıyan bir deflasyonist token geliştirdi. Bu token, yatırımlarını uzun süre elinde tutmak isteyen ve sabırla beklemek ve yatırımlarının maksimum getiri sağladığını görmek isteyen tüccarlar ve yatırımcılar için stratejik olarak geliştirilmiştir. Bu nedenle, geliştirme, akıllı sözleşme yeteneklerini tam potansiyellerine zorlamayı dört gözle beklemektedir.

FROSTEDCAKE Kaç TL

Frosted Cake geliştiricileri ve teknik ekibi, Telegram Gruplarını ziyaret ettiklerinde topluluklarını eğlendirmek için etkileşimli ve eğlenceli bir fikir buldular. Frosty olarak bilinen bir sohbet robotu geliştirmişlerdi. Bu sohbet robotu Frosted Cake Fam’de çok önemli bir rol oynuyor. Bir yandan bu sohbet, yatırımcılara ve sahiplerine yatırım yolculuklarında yardımcı olurken, diğer yandan her işlemin %4’ü, düşüş trendlerinde ve ayı piyasalarında dökümleri geri almak için kullanılacak olan geri alım cüzdanına yerleştirilecek. Bu, yatırımcılarını her zaman kısır çöplüklerden koruyan benzersiz bir geri satın alma/yakma mekanizmasıdır.  Her işlemin %8’i otomatik olarak Frosted Cake Sahiplerine dağıtılacak ve onları Cake olarak Ödüllendirecektir.

Frosted Cake Token, topluluğu tarafından tamamen kontrol edilir. Proje, geliştirme ekibi, tüccarlar, yatırımcılar, sahipleri ve oluşumuna katkıda bulunan herkes dahil olmak üzere topluluk üyelerine her şeyi zamanında bildirmeyi vaat ediyor. Proje, Token Sahiplerinin Frosted Tokens tutarak Cake Just’ta ödüller kazanmalarını sağlayan, teşvik edici ve yenilik odaklı bir jeton gibi görünüyor.

Frosted Cake Token Toplam Arz !

Frosted Cake ekibi 100,000,000,000 toplam arz olacağını açıkladı. Ayrıca , her işlemin yaklaşık %4’ü, düşüş trendlerinde ve ayı piyasalarında dökümleri geri almak için kullanılan geri alım cüzdanına yerleştirilecektir. Her işlemden elde edilen diğer %4’lük ücret Frosty’ye aktarılacak ve asla geri alınamayacak. Düşüş trendlerinin ve ayı piyasalarının olumsuz durumlarında, Frosty otomatik olarak açılacak ve aynı anda jeton alıp yakmaya başlayacak ve fiyatın büyük ölçüde düşmesini önleyecektir. Son olarak, her işlemden %3, projenin gelecekteki geliştirmeleri ve yükseltmeleri için pazarlama cüzdanına tahsis edilir.

GERİ ALIM BOT ‘ u FROSTY !

Frosted Cake Devs, bir otomatik likidite havuzu dağıtım özelliği uygulamıştır. Her işlemden %2 likidite havuzuna enjekte edilmektedir. Bu, Frosted Cake Price‘ı kısır dökümlerde ve düşüş trendlerinde koruyacak harika bir özellik. Güçlü bir likidite havuzuna sahip olmak, başarılı bir projenin anahtarıdır ve otomatik likidite özelliğimizle kolayca elde edilebilir. Öyleki , Frosted Cake yatırımcılarının güçlü ve sağlıklı bir likidite havuzunu korurken cömert ödüllerden yararlanmalarını sağlayacaktır. 

FROSTEDCAKE Token

Önerilen Makaleler

FROSTEDCAKE Token Nasıl Alınır ? FROSTEDCAKE Token Hangi Borsada ?

Frosted Cake almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Frosted Cake alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman şuan sadece PancekeSwap  Borsasında yer aldığını görebilirsiniz. Frosted Cake Nedir ? FROSTEDCAKE Token Nasıl Alınır ? FROSTEDCAKE Token Hangi Borsada ? Frosted Cake Token Toplam Arz ! FROSTEDCAKE Kaç TL ?

  • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
  • Frosted Cake alım satım işlemleri için , PancekeSwap ve İndoex üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar