UniLend (UFT) Coin Nedir ?

unilend nedir

Lider kripto para borsası Binance İnovasyon alanında yer alan , UniLend (UFT) Coin Nedir ? UFT Coin , toplam arz , piyasa bilgisi ve fazlası ! 

UniLend’in yerel hizmet simgesi UFT, UniLend Finans Simgesidir. Belirtecin yönetişim, platform yardımcı programı ve çok daha fazlası için birden fazla kullanım durumu vardır.

Unilend Nedir ?

UniLend, spot ticaret ve borç verme/ödünç alma işlevlerini aynı platformda birleştiren, izinsiz bir DeFi protokolüdür . UniLend, herkesin merkezi olmayan ticaret, borç verme ve ödünç alma için herhangi bir ERC-20 varlığını listelemesine izin verecektir. Platformun amacı, kullanıcılara tek bir üründe eksiksiz bir varlık yönetimi yetenekleri yelpazesi sunmaktır.

UniLend platformu aşağıdaki özellikleri içerir:

  • Sentetik Varlıklar için Destek : Altın, gümüş vb.’ye ek olarak sentetik gerçek dünya varlıkları ve türevleri (FAANG ve Tesla gibi büyük hisse senetleri gibi).
  • İzinsiz Teminatsız Borç Verme : Platform, herhangi bir ERC-20 varlığı için bu yeni finansal aracı sunan izinsiz bir flash kredi havuzunu başlatacak.

UFT Coin Nedir ?

UFT Coin , UniLend platformunun ERC-20 yerel yardımcı program tokenidir . UFT, UniLend ekosisteminde birden fazla kullanım senaryosu taşıyacaktır:

  • Yönetişim : Protokol ile ilgili parametreler, UFT sahipleri tarafından, çoğunluğun oybirliğini gerektiren öneriler yoluyla kararlaştırılacaktır.
  • Staking ve Getiri Çiftçiliği : UFT sahipleri, platform tarafından oluşturulan ücretlerin bir yüzdesini almak için UniLend’de stake etme işlemine katılabilecek ve ayrıca likidite ekleyerek ve seçilen havuzlara borç vererek / ödünç alarak çiftlik UFT tokenleri kazanabilecekler
  • İndirimli İşlem Ücretleri : UniLend, meta işlemleri uygulayacak ve platform kullanıcılarının ETH‘ye kıyasla UFT kullanarak daha ucuz ücretler ödemesine olanak tanıyacak.
isim Fiyat24 saat % Arz hacim Piyasa değeri
unlend-finance
UniLend Finance
$0.236
-1.00%
62,330,000.00 UFT
$4,143,572.00
$14,824,934.00
UniLend (UFT)
Veriler
Dolaşan Arz
31.052.564 UFT
Toplam Arz
100.000.000 UFT
Maksimum Arz 
100.000.000 UFT
Çıkış Tarihi
2020
ATH / ATL
$4.39 / $0.07116

UFT Coin alım-satım işlemleriniz için lider kripto borsasını tercih edebilirsiniz . Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

İlginizi Çekebilir !

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.