Golem (GLM) Coin Nedir ? GLM Coin Nasıl Alınır ?

golem coin nedir

Makale tarihiyle , güne yükseliş ile başlayan GLM Coin kullanıcıların dikkatini çekmeyi başardı . Lider kripto para borsası Binance ‘da en çok yükselenler arasında yer alan , Golem (GLM) Coin Nedir ? GLM Coin Nasıl Alınır ?

Golem , sağlayıcılar, talep edenler ve yazılım geliştiriciler arasındaki ödemeleri kapatmak için Ethereum tabanlı bir işlem sistemine güveniyor .

Golem (GLM) Coin Nedir ?

GLM Coin , Golem platformunun ana kripto para birimidir . Golem ise herkesin erişebileceği küresel, açık kaynaklı, merkezi olmayan bir süper bilgisayar” olarak hizmet etmek üzere tasarlanmıştır. Golem, merkezi olmayan bir bilgi işlem gücü paylaşım ekonomisi kurmayı öngörüyor ve yazılım geliştiricilerine esnek, güvenilir ve ucuz bir bilgi işlem gücü kaynağı sağlıyor.

Ağı, bilgisayarlardan büyük veri merkezlerine kadar kullanıcıların makinelerinin birleşik gücünden oluşur. Golem ağının kullanımı, CGI işlemeden karmaşık bilimsel hesaplamaya kadar çok çeşitli kullanım durumlarını hedefler.

Golem, kullanıcıların ve uygulamaların ( istek sahipleri ) diğer kullanıcıların ( sağlayıcılar ) makinelerinin çevrimlerini kiralamasına izin verir. Herhangi bir kullanıcı (hem bireysel hem de büyük veri merkezleri) kaynakları Golem ağı üzerinden paylaşabilir ve talep sahipleri tarafından GNT (Golem Network Tokens) olarak ödeme alabilir . Tüm hesaplamalar korumalı alan ortamlarında gerçekleşir ve ana bilgisayarın sisteminden tamamen izole edilir, bu da sağlayıcıların bakış açısından güvenlik risklerini azaltır .

GLM Coin Nasıl Alınır ?

GLM Coin , lider kripto para borsasında yer almaktadır . GLM alım-satım işlemleriniz için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz .

  • Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!
  • Açılan sayfada Mail yada Telefon adresi ile kaydı başlatın .
  • Ülke seçimini tamamlayın .
  • Kişisel hesap oluşturun .
  • Sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde girin .
  • Daha sonra alım-satım işlemleri için KYC doğrulamalarını tamamlayın .

İlginizi Çekebilir ! 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.